Víkendový vstup do ZOO Tábor zdarma pro šikovné žáky a studenty

Přelom června a července je neodmyslitelně spojený s rozdáváním vysvědčení a začátkem dvouměsíčních prázdnin. ZOO Tábor připravila k ukončení školního roku příjemnou odměnu pro děti a studenty, kterým se ve škole dařilo: Každý, kdo přijde od soboty 30. června do neděle 1. července do táborské zoologické zahrady a pochlubí se vysvědčením s vyznamenáním, dostane VSTUP ZDARMA! Děti s vysvědčením bez trojek pak dostanou slevu 50 %.

Víkendový vstup do ZOO Tábor zdarma pro šikovné žáky a studenty

Návštěva zoologické zahrady a pozorování zvířat je příjemnou kratochvílí snad pro všechny děti. Ty celý rok pilně studují, dělají domácí úkoly a toto je taková naše malá odměna pro ty, kterým to ve škole jde,“ říká ředitel ZOO Tábor Evžen Korec.

„Pro vstupné zdarma nebo poloviční slevu stačí, když u pokladny naší zahrady předloží úspěšné vysvědčení či jeho čitelnou kopii,“ doplňuje ředitel Korec. Při návštěvě mohou děti nejen pozorovat zvířata, ale užít si i oblíbená komentovaná krmení například medvědů, surikat nebo kočkovitých šelem. Zoologická zahrada je otevřena každý den od 9 do 19 hodin.

Zdroj: ZOO Tábor
Autor:
Vydáno: