Víkend v Mirakulu

V milovickém zábavně-naučném Parku Mirakulum se už tuto sobotu 30. srpna odehraje několik pokusů o rekordy - a vaše rodina může být u toho. Tuto šanci byste neměli propásnout, zejména pokud vám doma dovádí dvojčata či dokonce vícerčata. Zkrátka ale nepřijdou ani komornější rodiny - ať již svého malého potomka nosíváte v klokaním vaku, nebo si jen s chutí všichni rádi zabubnujete.

Víkend v Mirakulu

V milovickém zábavně-naučném Parku Mirakulum se už tuto sobotu 30. srpna odehraje několik pokusů o rekordy - a vaše rodina může být u toho. Tuto šanci byste neměli propásnout, zejména pokud vám doma dovádí dvojčata či dokonce vícerčata. Zkrátka ale nepřijdou ani komornější rodiny - ať již svého malého potomka nosíváte v klokaním vaku, nebo si jen s chutí všichni rádi zabubnujete.

Nadcházející sobotu se totiž mohou všichni návštěvníci zapojit do boje o rekordy. Název akce Vícerčata v Mirakulu napovídá, že první pokusy nejsou zcela pro každého, jde totiž o několik úkolů pro dvojčata, trojčata a vůbec všechna vícerčata libovolného věku. Už nyní je registrováno přes sto rodičů s vícerčaty!

Zábavy ale bude ale v desetihektarovém Mirakulu dost pro všechny – návštěvníci se budou moci zapojit například do pokusu o nejvyšší počet osob bubnujících na jednom místě pod vedením perkusionisty Tokhiho. A na závěr se pokusíme shromáždit na jednom místě co nejvíce rodičů, prarodičů, sourozenců či přátel s dětmi v klokaním, nebo chcete-li koalím vaku na břiše. Na závěr všechny bez rozdílu potěší svým představením Michal Nesvadba.

A o týden později, první zářijovou sobotu 6. září, můžete s dětmi přijet oslavit druhé narozeniny Mirakula společně s Heidi Janků, Spejblem a Hurvínkem, Ivanem Mládkem a jeho Banjo Bandem a dalšími. „Sami nemůžeme uvěřit, že jsou to teprve dva roky, kdy jsme poprvé otevřeli. Máme nesmírnou radost, že se k nám rodiny, ale i školy nebo početné výpravy, soustavně vrací. A všímají si neustálého šperkování parku. Ať má podobu doplňování atrakcí, rozšiřování herních zón do lesní naučné stezky nebo zkvalitňování občerstvení či sociálního zázemí. Chceme, aby malí i velcí návštěvníci mohli při každé své návštěvě objevit něco nového. To se zatím daří,“ říká na okraj druhého výročí majitel a provozovatel Parku Mirakulum Jiří Antoš.

Druhé narozeniny oslaví se všemi věrnými i zbrusu novými návštěvníky Heidi Janků, dřevění kamarádi několika generací dětí od 3 do 99 let Spejbl s Hurvínkem a humorem stále sršící Ivan Mládek a jeho Banjo Band. Zazpívat si budete moci také s Inkou Rybářovou a celým narozeninovým odpolednem provede Martin Kellman.

Všechny přítomné děti budou moci plně využít několik desítek atrakcí, které park nabízí. Od obřích trampolín a houpaček až po svět prasátka Pigyho pro ty nejmenší. Jen je třeba ohlídat, aby se z podzemních bludišť či labyrintu vrátila všechna dvojčata, trojčata i čtyřčata – proto je na místě vybavení čelovkou nebo baterkou.

Rodiče jistě rádi využijí širokou škálu občerstvení. Všichni účastníci rekordu budou mít vstup zdarma. Tedy všechna vícerčata a nosiči. Dva členové doprovodu zaplatí 100,- Kč, další potom plné vstupné 150,- Kč. Podmínkou sníženého vstupného je ovšem předchozí registrace na emailu nebo na místě do 12.00. Vícerčata se budou registrovat na park@mirakulum.cz, nosiči na petra.rakousova@email.cz.

Program 30. 8. 2014 – Vícerčata v Mirakulu:
10:00 - 12:00 Registrace vícerčat a nosičů u vstupu
12:00 - 13:00 Pokus o rekord v nejvyšším počtu bubnujících osob
13:00 - 14:00 Pokus o rekord setkání nejvíce dvojčat na jednom místě + zápis setkání vícerčat
14:00 - 15:00 Pokus o rekord setkání nejvíce rodičů nosící děti v šátku (klokánku)
15:00 - 16:00 Vyhlášení výsledků rekordů
17:00 Michal Nesvadba

Program 6. 9. 2014 – Druhé narozeniny Parku Mirakulum:
13:00 Heidi Janků
14:00 Zpívání s Inkou Rybářovou
15:00 Spejbl a Hurvínek
16:00 Banjo Band Ivana Mládka

Autor:
Vydáno: