Víkend dobrovolného vstupného

Běžný ceník nebude tento víkend platit v táborské zoologické zahradě. Ta se po roce rozhodla opět vyhlásit „Víkend dobrovolného vstupného“. Každý návštěvník, který v sobotu a v neděli přijde do ZOO Tábor, zaplatí za vstup, kolik bude sám chtít. Kromě toho i nadále probíhá dětská soutěž o nejhezčí kresbu zvířete chovaného v táborské zoo, která je prodloužena až do konce března.

Víkend dobrovolného vstupného

Tato akce měla minulý rok velký ohlas, tak jsme se rozhodli ji letos znovu zopakovat. Nikdo návštěvníkům o víkendu nebude říkat, kolik mají zaplatit. Je úplně na nich, jestli z peněženky u pokladny vytáhnou jednu korunu, padesát korun nebo rovnou sto tisíc. Všechny vybrané peníze půjdou jako obvykle na krmení a zdravotní péči o zvířata,“ říká tiskový mluvčí ZOO Tábor Filip Sušanka.

Kromě této akce stále platí soutěž o nejhezčí dětskou kresbu zvířete chovaného v táborské zoo. Zájemci mohou své výtvory posílat až do konce března na emailovou adresu media@zootabor.eu. Vybrané kresby se objeví v chystané nové knize o životě zvířat v ZOO Tábor.

Zdroj: ZOO Tábor
Autor:
Vydáno: