Vezměte děti na hravý festival zdarma

Dvě desítky zábavných aktivit pro celou rodinu, zpěváci Sebastian, Majk Spirit, Calta nebo moderátor Leoš Mareš, to vše pro Vás připravil letní festival nákupního centra Královo Pole.

Vezměte děti na hravý festival zdarma

Nákupní centrum Královo Pole v Brně si pro své návštěvníky připravilo zábavou nabitou akci s názvem KrPoLE Festival. Odpoledne plné legrace, tanečních rytmů, hudby a soutěží o zajímavé ceny proběhne v pátek 20. května 2016 od 14 hodin před Nákupním centrem Královo Pole. Akce je určena především teenagerům a rodinám s dětmi. Na své si ale později přijdou také fanoušci aktuálního hudebního proudu, pro které je připravena několikahodinová hudební show reprezentována trojicí interpretů – Sebastian, Majk Spirit a Pavel Cajta. Akci moderuje Leoš Mareš a Soňa Votrubová.

„Letos se s naší hudebně-zábavnou akcí pro celou rodinu symbolicky zapojíme do zahájení letní festivalové sezóny v Česku. Je to takový náš předčasný dárek k nadcházejícímu dětskému dni, protože děti a rodiny nás prostě baví. Zváni jsou ale všichni bez ohledu na věk, věřím, že je z čeho vybírat,“ komentoval festival Tomáš Knop, marketingový koordinátor Nákupního centra Královo Pole.

A proč se dětem nebude chtít pryč?

Festival nabízí množství různorodých aktivit, které pro větší přehlednost organizátoři rozdělili do několika tematických zón zaměřených na rodiny a malé děti respektive na teenagery.

V rodinné Family Fun zóně čekají na děti sportovně zábavné atrakce v čele s dvojicí skákacích hradů,  bazénem kuliček nebo herní zónou pro nejmenší. Děti rovněž ocení připravené soutěžní disciplíny, stavebnice na hraní i různorodá odrážedla a koloběžky. A se souhlasem rodičů se mohou dostat také k připraveným sladkostem a nápojům. Malování na obličej nebo balónky jsou už jen pomyslnou třešničkou na dortu. 

Každou hodinu bude pro děti připraven taneční workshop, kterého se zhostí dva medvědi se slonem.

Pro starší děti - teenagery je určena zóna Young Fun, kde se mohou seznámit se skákajícími botami, výtvarnou technikou Airbrush nebo s herní konzolí Wii. Pro sportovněji založené budou k dispozici trampolíny a další dovednostní disciplíny.

Harmonogram KrPoLE Festival 20. května 2016

Začátek akce:                                  14.00 hod
Zábavné soutěžní odpoledne:           14.00 – 18.00 hod
Série koncertů:                                     18.00 – 21.00 hod

A za týden můžete pokračovat na Kociánce

Až do 25. května naleznete ve vestibulu nákupního centra Královo Pole informační stánek na podporu akce „Dobrý den Kociánko“, který bude příjemnou pozvánkou na šestý ročník festivalu v areálu Centra Kociánka v Králově Poli. Návštěvníky čeká nabitý program zahrnující divadlo, kino, koncerty, hip-hop stage, cirkus, jarmark nebo různé dílny. Samotný festival Dobrý den Kociánko proběhne 27. května 2016 od 9.00 do 22.00 hod v areálu Centra Kociánka v Brně.

Autor:
Vydáno: