Večerní prohlídka ZOO

Toužíte po tom poznat život zvířat zblízka a netradičně? Zajímá vás, co dělají a jak se chovají zvířata poté, co se zavřou brány zoologické zahrady? Pak si nenechte ujít večerní prohlídku s odborným výkladem, která je pro zájemce připravena v ZOO Tábor už tuto sobotu 8. června. Stačí jen zaregistrovat se e-mailem na adrese akce@zootabor.eu.

Večerní prohlídka ZOO

O večerní prohlídky zoo je tradičně velký zájem, proto doporučuji neotálet. Jakmile zájemcům potvrdíme přihlášku e-mailem, může přijít. Sraz účastníků je u hlavního vchodu nejpozději ve 21:00 hodin,“ říká mluvčí ZOO Tábor Filip Sušanka s tím, že samotná prohlídka začíná ve 21:30 hodin a platí se obvyklé vstupné.

Ošetřovatelé při této prohlídce představí návštěvníkům, jak jednotlivá zvířata v noci fungují. Ta, co právě nespí, například šelmy, totiž začínají být se sluncem zapadajícím za obzor více aktivní. Zájemci tedy mají jedinečnou příležitost vidět skutečný noční život zvířat a ještě se o nich mnoho dozvědět přímo od odborníků.

„Účastníkům večerní prohlídky doporučujeme přinést si s sebou baterku nebo jiný zdroj světla pro případ, že by se prohlídka protáhla,“ doplňuje mluvčí Sušanka.

Pro ty, kdo nepatří k vyznavačům nočního života – hlavně pro děti – připravila ZOO Tábor na sobotu 8. června celodenní akci v rámci Světového dne životního prostředí. Zábavný a poučný program bude zaměřený právě na ekologii. Děti se mohou zúčastnit spousty zábavných her a soutěží, při kterých se dozví mnoho zajímavých informací. Chybět nebudou ani oblíbená komentovaná krmení vybraných druhů zvířat.

Zdroj: ZOO Tábor
Autor:
Vydáno: