Večer plný bubáků a strašidel zažijete jen na Slezskoostravském hradě!

Ve dnech 29. – 30. srpna se uskuteční dvoudenní akce pro rodiny s dětmi – Strašidelná noc na hradě. Návštěvníci Slezskoostravského hradu tak mohou na konci prázdnin opět prokázat svou odvahu a statečnost. Akce bude letos více zaměřená na děti.

V tyto strašidelné dny bude hrad celý večer až do noci plný strašidelných a různých tajemných bytostí, které se návštěvníky budou pokoušet vystrašit a alespoň trošku nahnat strach. Celý hrad bude strašidelně nasvícen a nazdoben. Na rozdíl od minulých ročníků bude program více zaměřený na děti, navíc se snažíme předejít „vyděšení“ nejmenších návštěvníků.

Na základě velkého zájmu o akci ani letos nebudou organizované prohlídky. Na akci se tak dostane každý, kdo na Slezskoostravský hrad přijde. Program jsme upravili tak, aby návštěvníci procházeli plynule a nevznikaly fronty. V letošním roce jsme připravili novou trasu a nová zákoutí hradu, navíc bude otevřena nová odpočinková zahrada u Slezskoostravského hradu.

Program bude doplňovat dobový jarmark s občerstvením a drobnými předměty. Děti potěší strašidelné malování na obličej a promítání pohádek na hradní terase.

V rámci Strašidelné noci bude také v sobotu 30. 8. ukončena soutěž „Víte, kde spí v létě čerti? A s kým se kamarádí?“, která probíhala během prázdnin.

Z důvodu přípravy akce bude Slezskoostravský hrad pro veřejnost otevřen v pátek 29. 8. do 12:00 hod. a v sobotu 30. 8. bude otevřeno jenom nádvoří hradu 9:00-18:00 hod. (v sobotu vstup na nádvoří zdarma).

Program probíhá: 20:00 – 23:00 hod.
Otevírací doba hradu: 19:30 - 24:00 hod.
Cena vstupného:
Jednotné vstupné 50,- Kč/osoba
Děti do 6 let zdarma
Platí VIP karta 2014

Změna programu vyhrazena.

Vydáno: