Valentýnský víkend plný dárků

Čeká Vás program pro rodiny s dětmi i pro dospělé. Starohradský skřítek Láskulín si připravil dárek pro každého. A protože na Starých Hradech dobře víme, že láska je ten poklad největší, dostanete tento víkend k rodinné vstupence pro 2 dospělé a alespoň 1 dítě originální pohádkovou deskovou hru DRAČÍ POKLAD v hodnotě 195,- Kč.

Valentýnský víkend plný dárků

Pro dospělé jsme také něco přichystali - zamilované dvojice dostanou od skřítka Láskulína tabulku originální dračí čokolády - starohradské DRAKULÁDY. Pro získání dárků stačí vyslovit v pokladně při zakoupení vstupenky heslo: VALENTÝN . :-)

 Provázet Vás bude třeba starohradská čarodějnice Valentýna, nebo čertenice Amóra. Zažijete a všemi smysly ochutnáte pravou pohádkovou atmosféru Hradu a zámku Staré Hrady. Sobota 10. a neděle 11. 2., od 10.00 do 17.00 hod.

Připraveno pro Vás:
 - Horká Valentýnská medovina.
 - Speciální horká čokoláda
 - Láskulínova drakuláda – Valentýnská čokoláda
 - Pro každého dárek od skřítka Láskulína a mnoho dalšího.

Dárky: k rodinné vstupence 2 dospělí+alespoň 1 dítě - hra DRAČÍ POKLAD, ke vstupence pro 2 dospělé - tabulka Drakulády - dračí čokolády. Pro každého podtácek se skřítkem Láskulínem. Akce platí pro vstupné, zakoupené toho dne v hradní pokladně. Do každé rodiny, která se akce zúčastní, nadělíme právě 1 deskovou hru a každé dvojici dospělých právě 1 tabulku čokolády. 

Navštívit můžete tyto prohlídkové okruhy:
 - Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou - Zámecké pohádkové sklepení - Hradní pohádkovou půdu  

Autor:
Vydáno: