V ZOO Tábor začíná letní sezóna

Dny se prodlužují, slunečných dnů přibývá a jaro se nezadržitelně hlásí o slovo. Vždyť první oficiální den astronomického jara nás čeká už příští týden. Už v pondělí 20. března tak ZOO Tábor zahájí svůj letní provoz.

V ZOO Tábor začíná letní sezóna

Prodlužující se dny a slunečné počasí lákají k procházkám a výletům. To je vidět i na stále rostoucí návštěvnosti ZOO Tábor. Proto už od následujícího týdne prodlužujeme otevírací dobu, která se po zimní sezónu omezovala pouze na víkendy, na celý týden. Otevřeno teď budeme mít každý den od 9 hodin ráno až do 18 hodin večer,“ říká tiskový mluvčí ZOO Tábor Filip Sušanka.

Prohlédnout si návštěvníci v ZOO Tábor mohou přes dvě stě padesát zvířat, přičemž více než třetina z nich patří mezi ohrožené druhy u nás i ve světě. A to je také posláním zahrady – chránit ohrožené druhy zvířat, které jsou často na pokraji vyhubení. Aby návštěva ZOO Tábor byla co nejpříjemnější, je pro návštěvníky připraveno i široké zázemí: využít mohou restauraci, která se nachází přímo v areálu zahrady, odpočinkové zóny nebo dětské hřiště.

Zdroj: ZOO Tábor
Autor:
Vydáno: