V ZOO Tábor se o Velikonocích naučíte plést pomlázky

Vlastnoručně vyrobenou pomlázkou z vrbových proutků se mohou na letošní velikonoční koledování vypravit všichni, kdo o prodlouženém svátečním víkendu zavítají do ZOO Tábor. Už od pátku 14. dubna až do velikonočního pondělí 17. dubna je pro všechny návštěvníky táborské zoologické zahrady připraven bohatý program.

V ZOO Tábor se o Velikonocích naučíte plést pomlázky

Kromě pletení pomlázek si děti užijí spoustu zajímavých her. Určitě se vyplatí přijít co nejdříve, protože i letos po areálu naší zoologické zahrady každý den ukryjeme spousty velikonočních vajíček. Jejich nálezci za ně po jejich odevzdání dostanou drobné dárky,“ říká tiskový mluvčí ZOO Tábor Filip Sušanka.

Dětští návštěvníci mohou využít malování na obličej a proměnit se tak například ve velikonočního vajíčka. Pro všechny pak jsou připravena speciální komentovaná krmení. Podrobnější program lze nalézt na stránkách ZOO Tábor (www.zootabor.eu).

Prohlédnout si návštěvníci v ZOO Tábor mohou přes dvě stě padesát zvířat, přičemž více než třetina z nich patří mezi ohrožené druhy u nás i ve světě. A to je také posláním zahrady – chránit ohrožené druhy zvířat, které jsou často na pokraji vyhubení. Aby návštěva ZOO Tábor byla co nejpříjemnější, je pro návštěvníky připraveno i široké zázemí: využít mohou restauraci, která se nachází přímo v areálu zahrady, odpočinkové zóny nebo dětské hřiště.

Zdroj: ZOO Tábor
Autor:
Vydáno: