Užijte si jarní prázdniny v táborské zoologické

Jarní prázdniny nemusí být jen ve znamení lyžování a zasněžených kopců. Milovníci zvířat mohou zavítat i do táborské zoologické zahrady, která bude během prázdninového týdne mimořádně otevřená každý den. Návštěvníci se mohou těšit na zajímavý program, který vyvrcholí oslavou narozenin maskota ZOO Tábor – tygra Rockyho.

Užijte si jarní prázdniny v táborské zoologické

Rozhodli jsme se vyjít vstříc rodinám školáků a nabídnout jim zajímavý program pro volné prázdninové dny. Prázdninový týden zahájí už v sobotu 3. března oslava 8. narozenin lvice Elsy a vyvrcholí o týden později další narozeninovou oslavou, jejímž hlavním protagonistou bude letos sedmiletý tygr Rocky. Návštěvníci se při speciálním narozeninovém komentovaném krmení dozvědí spoustu zajímavostí ze života těchto šelem,“ láká k návštěvě mluvčí ZOO Tábor Filip Sušanka.

Oblíbená komentovaná krmení jsou připravena na celý týden, jejich přesný rozpis je na webových stránkách www.zootabor.eu. „Těšit se můžete například na zajímavosti ze světa makaků, medvědů, mývalů či surikat. K ohřátí a případnému občerstvení zájemci využití zázemí restaurace s dětským koutkem, která bude mimořádně otevřená také celý týden,“ doplňuje mluvčí Sušanka.

V neděli 11. března navíc končí několikatýdenní soutěž „Jsi zvířecí znalec?“, zájemci se do ní mohou zapojit ještě celý prázdninový týden. Stačí si na pokladně vyzvednout hrací kartu se soutěžními úkoly, vyplnit ji a při odchodu odevzdat. Na tři nejlepší čekají volné vstupy do zoologické zahrady a upomínkové předměty.

Zdroj: ZOO Tábor
Autor:
Vydáno: