Ujeďte koledníkům na bobu!

Velikonoce se nezadržitelně blíží a vy se jako každý rok bojíte výprasku? Milé dámy, děvčátka, babičky a slečny máme pro vás řešení. Velikonoční víkend můžete strávit s celou svou rodinou na Bobové dráze Prosek a koledníkům ujet na superrychlém bobu. V neděli 20. dubna jsme si pro vás připravili pořádně „našlápnutý“ program plný her a zábavy.

Ujeďte koledníkům na bobu!

»Nudit se rozhodně nebudete. Na bobovce Prosek jsou pro vás od 10:00 do 14:00 připraveni animátoři, kteří s vašimi nejmenšími budou jako každý rok malovat kraslice a letos nově vyrábět velikonoční kytičky, papírové zajíčky a dokonce plést i pomlázky. Na děti čeká spousta tematických her spojených s Velikonocemi.

O velikonočním víkendu nikdo z bobovky neodejde s prázdnou. Děti, které splní minimálně čtyři speciální úkoly, dostanou jako dárek poukaz na jednu jízdu na bobové dráze zdarma. Volnou vstupenku mohou využít ihned, nebo si ji schovat na jakýkoli jiný den.

K zábavě patří také skvělé jídlo a pití, o které se postará místní restaurace. Čeká na vás nejen jarní menu, ale i drobná svačinka pro ty nejmenší.

Takže - hody, hody, jde se na boby!

Autor:
Vydáno: