Tip na výlet: Přijďte s dětmi do lanového parku!

Přemýšlíte, kam byste se svými ratolestmi v Praze vyrazili a návštěva ZOO nebo botanické zahrady vám připadá až příliš fádní? Pokud máte rádi pohyb a adrenalin, vezměte svoje nejmenší do lanového parku na Proseku. Park se nachází přímo v areálu Bobové dráhy Prosek a otevíráme již 5. dubna. Pro první návštěvníky máme navíc překvapení.

Tip na výlet: Přijďte s dětmi do lanového parku!

Po adrenalinové jízdě na bobové dráze na vás čeká důmyslný lanový park, kde ve výšce až 10 metrů nad zemí můžete doslova řádit jako Tarzani.
„Lanový park jsme se co nejvíce snažili přizpůsobit všem dětským věkovým kategoriím. Proto tu najdete obtížnější trasu ve výšce 10 m nad zemí a sedm lanových překážek, ale také mini lanové překážky pro děti od tří let ve výšce jednoho metru,“ informuje Michal Sadil, provozní ředitel Bobové dráhy Prosek. Obtížnější trasa je potom vhodná pro dospělé a děti od patnácti let. Po zdolání nástupní lanovky, kladiny, špagátů, kruhů na nohy a speciálního „kříže“ se můžete vyřádit i na profesionální 4 metrové trampolíně nebo si zajít do místní restaurace. „Nemusíte se bát své děti nechat bez dozoru - na provoz lanového parku totiž dohlížejí zkušení instruktoři,“ uvádí s úsměvem Michal Sadil.

Trasu tedy zvládnou všichni, zdatní lezci i běžní návštěvníci. Ceny jsou přitom příjemné a nemají v Praze konkurenci. Za jednorázový vstup zaplatíte pouze 100 Kč.

Lanový park otevíráme již od 5. dubna, v provozu bude denně od 10:00 do ca 20.00. První návštěvníci navíc dostanou milý dárek – poukaz na VIP jízdu na bobové dráze úplně ZDARMA. Bobovou dráhu můžete vyzkoušet denně, stejně jako restauraci se zimní zahradou a terasou. Z té se mohou návštěvníci pokochat výhledem na panorama Prahy, okolní les a vinici.

Autor:
Vydáno: