Super letní dětský tábor

Již 9. ročník super letního táboru se uskuteční od soboty 25. července do soboty 8. srpna 2015, opět v areálu táborové základny Dálava nedaleko Benešova nad Černou.

Super letní dětský tábor

Jako každý rok proběhne celotáborová hra, tentokrát se dobře oblečete ☺, protože hra má název „Cesta na jižní pól“. Čekají na vás hry a soutěže na hřišti, v lese či klubovně, např. lesní kros, navigace, písmenkový závod, vybíjená, ringo, štafetové závody, soutěž Viléma Tella, střelba ze vzduchovky, Morseovka a mnoho dalších. Samozřejmě nebude chybět ani oblíbená diskotéka, táborový oheň, divadelní představení, noční hry, hledání pokladu, olympiáda, karneval, nocleh pod širákem či bobřík mlčení. Za všechny své aktivity v průběhu tábora pak můžete získat speciální body, které na konci tábora vyměníte za hezkou odměnu.

Samozřejmostí jsou i zajímavé výlety do okolí, navštívíte například Benešov nad Černou, podíváte se na Černou přehradu, do Kaplice a také do oblíbené zoologické zahrady v Hluboké nad Vltavou.

Po celou dobu tábora budete mít k dispozici nafukovací hrad a trampolínu. Na konci tábora všichni obdržíte DVD s fotografiemi a videozáznamy pořízenými na táboře.

Tábor je určen všem dětem navštěvujícím základní školu, tedy pro všechny ve věku od 7 do 15 let. Více informací (včetně kontaktů a cen) se dozvíte ZDE. Tak neváhejte a přihlaste ☺, jako každý tábor i tento má omezený počet účastníků ☺ a byla by velká škoda, kdyby vám tenhle super tábor utekl.

Autor:
Vydáno: