Studenti, oceňujeme vaše úsilí!

Speciální nabídku pro studenty připravila ZOO Tábor k Mezinárodnímu dni studentstva. V sobotu 16. i v neděli 17. listopadu poskytne 20%slevu na vstupném těm návštěvníkům z řad žáků a studentů, kteří na pokladně předloží doklad, že právě oni patří do vybrané skupiny studujících. „Postačí, když ukážou studentskou nebo žákovskou průkazku, případně mezinárodní studentský průkaz ISIC,“ upřesňuje zástupkyně mluvčího táborské zoo Alena Zvěřinová.

Studenti, oceňujeme vaše úsilí!

Zoologická zahrada pořádá tuto akci každý rok, aby tímto způsobem ocenila píli studentů a jejich nasazení nejen ve školních lavicích. V nezaměnitelné atmosféře pestrobarevného podzimu by měli studující aspoň na jeden víkendový den odložit učebnice, přijít relaxovat na procházce mezi výběhy a při pozorování zvířat načerpat energii do dalšího studia.

A pozor, pořád ještě platí nabídka, že šikovní školáci mohou získat vstupenku do zoologické zahrady úplně zdarma! Stačí, když přinesou jako zpestření stravy pro vybrané druhy zvířat tašku plnou buď kaštanů, nebo žaludů. Je však nutné, aby plody nebyly mokré nebo vlhké, protože by mezi nimi mohly být i plesnivé, které rozhodně nelze zvířatům podávat.

Součástí víkendového programu pro návštěvníky táborské zoo jsou také oblíbená komentovaná krmení zvířat, při kterých se o nich zájemci dozvědí spoustu zajímavostí. V sobotu od 14 hodin začíná krmení makaků jávských, v neděli od 11 hodin krmení tygra ussurijského Rockyho, který je maskotem táborské zoo. A v neděli od 14 hodin připravili pracovníci zahrady komentované krmení surikat vlnkovaných, které díky svému neutuchajícímu temperamentu patří k nejoblíbenějším obyvatelům zoo.

Zdroj: ZOO Tábor
Autor:
Vydáno: