Strom splněných přání

Dětské atrakce, zábavná show pro malé i velké, známí hosté, množství dárků, rozsáhlé slevy, ale i možnost pomoci vyplnit dětská přání – třetí listopadový víkend čeká na návštěvníky v OC Šestka bohatý a inspirativní program. V  sobotu 15. listopadu v pravé poledne se již popáté rozsvítí Strom splněných přání.

Strom splněných přání

Tradiční charitativní projekt pořádaný společně s Armádou spásy pro děti z azylových domů odstartuje za účasti jeho patronů, herců z populárního seriálu Cesty domů. „Strom splněných přání už neodmyslitelně patří k Vánocům v OC Šestka. Jen minulý rok splnili návštěvníci vánoční přání několika stovek dětí,“ popisuje Leoš Pajer, marketingový manažer OC Šestka. I letos bude možné věnovat dárky až do 21. prosince.

Ve stejný den pak vypuknou v OC Šestka i velkolepé oslavy 8. narozenin. Pro návštěvníky jsou přichystané speciální slevy a chybět nebude ani pořádná narozeninová party. Program odstartuje už v 11 hodin a těšit se můžete na minidiskotéku s Barbie dancers a Šestíkem, dětskou módní přehlídku, balónkovou show i rozličné soutěže mimo jiné o dárky od Mattela. Hned dvakrát pobaví svým kouzelnickým vystoupením trapnomág Richard Nedvěd a ve 14 hodin potěší malé i velké Dáda Patrasová. Jak se na správnou narozeninovou oslavu sluší, chybět nebude ani sladké pohoštění v podobě dortu. Speciální slevové kupóny jsou ke stažení na webových stránkách OC Šestka. Další informace k programu na www.oc-sestka.cz a na www.facebook.com/ocsestka.

Cílem projektu Strom splněných přání je poukázat na to, že v naší zemi je ještě mnoho dětí, jejichž sny zůstávají pouze na úrovni přání. Jejich rodiče mnohdy prochází náročnou životní situací a nemohou tudíž svým dětem poskytnout to, co je pro ostatní samozřejmostí. „Smyslem projektu je splnit alespoň jedno přáníčko každému dítěti, které je v azylových domech Armády spásy. Návštěvníci, kteří se zastaví u Stromu splněných přání, si vyberou libovolné písemné (kreslené) přání a na jeho základě koupí dáreček, který pak děti z azylových domů najdou pod stromečkem,“ vysvětluje Leoš Pajer.

Zdroj: OC šestka
Autor:
Vydáno: