Stezka korunami stromů Lipno láká na pololetní prázdniny

A všem chytrým dětem, které budou mít na vysvědčení samé jedničky dvojnásob. Stezka korunami stromů Lipno připravila na páteční pololetní prázdniny speciální akci. Děti nebo studenti, kteří předloží aktuální vysvědčení se samými jedničkami, získají zdarma vstupenku. „Návštěva Stezky má v zimě jednoznačně neopakovatelnou atmosféru. Je pravda, že v těchto dnech je trochu mrazivo, ale o to větší to je výzva,“ láká na rodinný výlet Filip Pekárek, ředitel Stezky korunami stromů Lipno.

Stezka korunami stromů Lipno láká na pololetní prázdniny

Zdarma na Stezku – Lámete si hlavu, kam vyrazit s dětmi na pololetní prázdniny? Rozjeďte se na Lipno. Tamní Stezka korunami stromů připravila pro chytré děti, které mají na vysvědčení samé jedničky dárek. V pátek 3. února 2017 budou mít všichni „jedničkáři“ vstup zcela zdarma. Stezka je v zimním období otevřena každý den od 10 do 16 hodin. Ostatní mohou využít zvýhodnění s Lipno.card.

K samotné Stezce korunami stromů, která se tyčí nad Lipnem nad Vltavou, se lze dostat z centrálního parkoviště pěšky po značené turistické cestě nebo speciálním stezkabusem, který odjíždí v pravidelných intervalech.

Výlet na Lipno lze letos spojit s bruslením, pro které panují ideální podmínky. „Dopoledne na Stezku a po obědě na nejdelší upravovanou bruslařskou dráhu v ČR,“ nastiňuje ideální program pro pololetní prázdniny Filip Pekárek. „Sportovní vybavení na bruslení si lze samozřejmě zapůjčit v půjčovnách sportovních potřeb, které se nacházejí u centrálního parkoviště. Stezka korunami stromů je bezbariérová a lze ji navštívit již s opravdu malými dětmi, které jsou ještě v kočárku,“ připomíná Pekárek. Kočárek může být ostatně i dobrá opora při odpoledním bruslení…

Autor:
Vydáno: