Sobotní Mikulášská na Stezce korunami stromů Lipno

První prosincovou sobotu se nenechte rozhodit zimou a rozhodně vyrazte s dětmi na Lipno. Podnikněte procházku, během níž navštívíte zimní Stezku korunami stromů. Již tradičně na ní bude nadělovat svatý Mikuláš se svojí družinou. „Připravili jsme program pro rodiny s dětmi. Každý, kdo k nám dorazí mezi 11. a 14. hodinou, potká nejen Mikuláše a anděla, ale také zaručeně pravé čerty,“ zve k sobotnímu výletu Filip Pekárek, ředitel Stezky korunami stromů. „Krátká básnička nebo písnička Mikuláše jednoznačně potěší,“ nabádá rodiče Pekárek

Sobotní Mikulášská na Stezce korunami stromů Lipno

Stezka korunami stromů Lipno připravuje pravidelně pro své návštěvníky doprovodný program k nejrůznějším příležitostem. Mikulášská nadílka patří k již tradičním akcím na začátku lyžařské sezóny na Lipně.

Tip: Mikulášská nadílka na Stezce korunami stromů Lipno. Zapomeňte na předvánoční stres, přeplněná nákupní centra nebo ruch měst. Udělejte raději něco pro sebe. Vyrazte na mikulášskou nadílku na Stezku korunami stromů Lipno. Z centrálního parkoviště v Lipně nad Vltavou se ke vstupu dostanete krátkou procházkou nebo stezkabusem, který je s Lipno.card zdarma. Mikuláš, anděl a čerti budou na děti čekat mezi 11 a 14 hodinou. Pro všechny je připraveno sladké překvapení.

Procházka po Stezce korunami stromů nabídne nejen pobyt na čerstvém vzduchu a zajímavé znalosti o lese prostřednictvím informačních zastávek, ale také romantické pohledy na zimní Lipno.

Autor:
Vydáno: