Silvestr na zámku

Již po páté Vás zveme na zámeckou oslavu Silvestra. I tentokrát začínáme ve 13 hodin. I tentokrát navštívíme tři na hony vzdálené země z celého světa. A ani tentokrát nebude chybět Bílá paní s novoročními přípitky.

Silvestr na zámku

Skoro to vypadá, jako by nám došly nápady. Ale opak je pravdou. V koprodukci s Divadlem Dobrovice jsme pro Vás připravili nevšední zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat. A na co se tedy můžete těšit? Na první odbytí půlnoci ve 13 hodin – čase, kdy se skutečně začíná oslavovat vstup do nového roku na Kiribati. Tichomořském ostrově od České republiky vzdáleném neuvěřitelných 17.000 km. 

Jako mávnutím proutku se přeneseme do chladných vod severního Ruska, které nám poskytne na silvestrovskou oslavu zcela odlišný pohled. V 15.00 hodin se potom můžete těšit na poslední a celosvětově nejkrásnější oslavy v (ne)dalekém Sydney. Pít se bude sekt, takže auta nechte doma :-)

Celým programem Vás budou provázet zástupci všech uvedených zemí. Ale nebojte se, budou mluvit česky. Kromě toho se můžete těšit na spoustu soutěží pro děti, „diskotéku“, facepainting, tradiční píseň na rozloučenou s Loučenským zámkem a v neposlední řadě také na poslední prohlídky vánočně vyzdobenými interiéry zámku v roce 2014.

Autor:
Vydáno: