Pohádkový KrpoLES 2016

Pokud chcete zažít jednu z nejlepších akcí pro děti a rodiče vztahující se k dětskému dni, vypravte se do Nákupního centra Královo Pole, které na sobotu 11. června připravilo výpravnou pohádkovou akci s názvem Pohádkový KrpoLES 2016.

Pohádkový KrpoLES 2016

Přestože hlavní sezóna akcí ke Dni dětí už pomalu končí, neprohloupil, kdo si počkal, s čím letos přijdou pořadatelé z Nákupního centra Královo Pole, kteří jsou známí svými jedinečnými doprovodnými akcemi pro veřejnost. Na druhou červnovou sobotu je pro děti, ale překvapivě i pro rodiče, připravena velká výpravná akce s názvem Pohádkový KrpoLES 2016. V okolí nákupního centra bude pro účastníky připravena pohádková trasa, tak akorát dlouhá – vhodná i pro kočárky, s více než dvaceti pohádkovými bytostmi a řadou úkolů. Po jejich úspěšném splnění se děti mohou těšit na tašku plnou dárků. Rodiče naopak mohou snahy dosáhnout na wellness pobyty pro dva.

Pokud se nechcete zapojit do soutěží, nezoufejte, i na to pořadatelé mysleli. Doprovodný program je i letos nadmíru bohatý - veselé divadlo Tetiny v ZOO, taneční vystoupení  skupiny Sneaker, malování na obličej. Nesmí chybět nafukovací atrakce, fotokoutek s tiskem fotografií na počkání, Barbie zóna nebo dětská mašinka a další lákadla.

„Akce pro děti a rodiče připravujeme u nás v Nákupním centru Královo Pole úplně nejraději. Dětské zapálení pro hru a nefalšovaná radost v jejich očích jsou dostatečným důvodem, proč se snažit a každým rokem zkusit připravit něco lepšího. Rodinný festival Pohádkový KrpoLES je jednou z nejlepších akcí pro děti, kterou jsme si pro návštěvníky centra tento rok připravili," komentoval akci Tomáš Knop, marketingový koordinátor Nákupního centra Královo Pole.

Zajímavost: V rámci rodinného festivalu KrpoLES 2016 si mohou všichni zájemci (i z řad rodičů) vyzkoušet rychlost svého baseballového nadhozu ve speciální pálkařské kleci. A to díky spolupráci s brněnským baseballovým týmem Draci.

Harmonogram akce KrpoLES 2016 11. června 2016

Pódiový program:
12:00     zahájení akce a otevření pohádkové trasy
13:00     divadelní představení pro děti
14:00     vystoupení taneční skupiny Sneaker
14:15     animátorský program (tance, soutěže o ceny pro děti i dospělé)
15:30     vystoupení taneční skupiny Sneaker
16:00     divadelní představení pro děti
17:00     animátorský program (tance, soutěže o ceny pro děti i dospělé)
17:05     uzavření pohádkové trasy (poslední soutěžící budou vpuštěni na trasu)
17:30     vystoupení taneční skupiny Sneaker
17:45     animátorský program (tance, soutěže o ceny pro děti i dospělé)
18:00     rozloučení

Mezi jednotlivými bloky budou animátoři bavit přítomné diváky tanečky, soutěžemi pro děti i dospělé. V průběhu celého dne budou připraveny soutěže o pěkné ceny.

Autor:
Vydáno: