OC Šestka slaví 10. narozeniny

Obchodní centrum Šestka slaví 10. narozeniny a jak se na kulatiny sluší a patří, připravuje oslavu ve velkém stylu. „Rádi bychom se našim zákazníkům odvděčili za jejich věrnost a přízeň. I když máme narozeniny my, rozhodli jsme se obdarovat právě ty, bez kterých bychom tu nemohli být již deset let,“ vysvětluje marketingová manažerka OC Šestka Adéla Petráková.

OC Šestka slaví 10. narozeniny

Samotný narozeninový den bude především ve znamení dětské zábavy a smíchu. Velkolepá oslava vypukne v sobotu 19. listopadu a na návštěvníky čeká bohatý program, dárky a samozřejmě nebude chybět dort. A ne jen tak ledajaký – dort z neuvěřitelných 5000 muffinů!  Celým dnem bude provázet Heidi Janků, na malé i velké čeká kouzelník, divadélko či vystoupení Dády Patrasové. Nebude chybět ani oblíbená fotostěna, malování na obličej nebo nafukovací atrakce. V průběhu dne se také budou rozdávat dárkové poukázky v celkové hodnotě 10.000 Kč.

Oslavy pak vyvrcholí tradičním rozsvícením STROMU SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ. „Je to tradice, kterou s radostí každý rok držíme. Je úžasné kolik lidí se vždy zapojí a snaží se připravit krásnější Vánoce dětem, které zatím neměly v životě tolik štěstí. Letos budeme plnit přání dětem z nedalekého dětského domova v Unhošti a také dětem z Domu tří přání, který je na Praze 6,“ vysvětluje Adéla Petráková. U příležitosti rozsvícení Stromu splněných přání zazpívají také přímo děti z dětského domova Unhošť. Přání bude možné plnit až do 15. prosince.

Součástí oslav letošních kulatin je také akce Deset dní plných slev: od 11. do 20 listopadu čeká v OC Šestka na zákazníky rozsáhlá slevová akce, díky které mohou ušetřit až 40%. Další informace jsou k dispozici na webu www.oc-sestka.cz a na Facebooku OC Šestka.

V polovině listopadu uplyne 10 let od doby, kdy bylo nedaleko Letiště Václava Havla otevřeno Obchodní centrum Šestka oceňované za své architektonické řešení. Od té doby si toto centrum získalo na mapě Prahy 6 své místo a míří sem nejen návštěvníci z Prahy, ale také z blízkého okolí metropole.

Pravidelně se zde konají akce pro celou rodinu, ale výsadní postavení mají akce pro děti. Každou sobotu jsou zde pořádána divadelní představení pro děti, v neděli kreativní dílničky a každou třetí sobotu v měsíci bazárek dětského oblečení. To vše je pro návštěvníky připraveno zdarma. V průběhu celého roku pak na Šestce probíhají výstavy s rozličnou tématikou, které by měly návštěvníkům zábavnou formou rozšířit obzory. Výstavy umění se konají každý měsíc v Galerii Šestka, jež se nachází v blízkosti obřího tobogánu, na který nedají dopustit zejména malí návštěvníci.

Zdroj: OC šestka
Autor:
Vydáno: