OC Šestka oslaví narozeniny s Dádou i herci ze seriálu Přístav

14. listopadu uplyne již 9 let od doby, kdy bylo nedaleko Letiště Václava Havla otevřeno Obchodní centrum Šestka oceňované za své architektonické řešení. Od té doby si toto centrum získalo na mapě Prahy 6 své místo a míří sem nejen návštěvníci z Prahy, ale také z blízkého okolí metropole.

OC Šestka oslaví narozeniny s Dádou i herci ze seriálu Přístav

Pravidelně se zde konají akce pro celou rodinu, ale výsadní postavení mají akce pro děti. Každou sobotu jsou zde pořádána divadelní představení pro děti, v neděli kreativní dílničky a každou třetí sobotu v měsíci bazárek dětského oblečení. To vše je pro návštěvníky připraveno zdarma. V průběhu celého roku pak na Šestce probíhají výstavy s rozličnou tématikou, které by měly návštěvníkům rozšířit obzory. Výstavy umění se konají každý měsíc v Galerii Šestka, jež se nachází v blízkosti obřího tobogánu, na který nedají dopustit zejména malí návštěvníci.

Narozeninových oslav se 14. listopadu zúčastní Dáda Patrasová a herci ze seriálu Přístav, kteří rozsvítí vánoční Strom splněných přání pro Armádu spásy. Další informace jsou k dispozici na webu www.oc-sestka.cz a na Facebooku OC Šestka.

Oslavy devátých narozenin pojala letos Šestka velkolepě. Již od prvního listopadu mohou zájemci soutěžit každý den na Facebooku o vouchery na nákup v hodnotě 1000,-Kč. „Rádi bychom se našim zákazníkům odvděčili za jejich věrnost a přízeň. I když máme narozeniny my, rozhodli jsme se obdarovat právě ty, bez kterých bychom tu nemohli být již 9 let,“ vysvětluje marketingový manažer OC Šestka Leoš Pajer.

Samotný narozeninový den pak bude ve znamení dětské zábavy a smíchu. Oslavy vypuknou v 11h, kdy budou moci děti začít soutěžit na rozličných stanovištích. V pravé poledne přijdou Strom splněných přání rozsvítit spolu se zástupci neziskové organizace Armády spásy i herci ze seriálu Přístav. Strom splněných přání stojí v OC Šestka pravidelně a návštěvníci zde mohou plnit vánoční přání dětí z dětských domovů Armády spásy. O hudební doprovod během tohoto aktu se postará ambasadorka Armády spásy sopranistka Christina Johnston. Ve 14h pobaví nejen děti, ale i dospělé Dáda Patrasová se svým představením. Pravidelným divadelním představením, tentokrát O Kohoutkovi a slepičce pak bude ukončen aktivní program, ale děti se i nadále budou moci vyřádit na soutěžních stanovištích a to až do 18h.

Zdroj: OC šestka
Autor:
Vydáno: