OC Šestka nabízí zábavu pro celé rodiny – výstavu Merkur, Dětský víkend a mnoho dalšího!

Obchodní centrum Šestka v pražské Ruzyni nabízí návštěvníkům několik desítek akcí pro celé rodiny ročně – mnohé z nich sem míří „na jistotu“ právě za programy věnované dětem. Tak například až do 25. května probíhající Výstava stavebnice Merkur s dílnou je v obležení malých i dospělých konstruktérů, kteří zde možná vzpomínají na minulost, ale rozhodně se nechávají strhnout tvůrčí jednoduchostí této legendární stavebnice.

OC Šestka nabízí zábavu pro celé rodiny – výstavu Merkur, Dětský víkend a mnoho dalšího!

. Tu si navíc mohou ze Šestky odnést, pakliže uspějí ve velké soutěži. V prostorách centra jsou vystaveny až dvoumetrové modely Eiffelovy věže, letadla Cessna, vozu Praga V3S a mnoho dalších zajímavých exponátů.

Další akcí, která tentokrát udělá radost zejména dětem a jejich tatínkům, je Dětský víkend 31. 5. – 1. 6. O sobotní program se postará Integrovaný záchranný systém hlavního města Prahy a fenomén dětské zábavy - Michal Nesvadba. V neděli si pak přijdou na své všechny malé princezny a rytíři. Připravena bude hromada hraček pro soutěživé děti, nafukovací hrady, fotokoutek, malování na obličej, dětské koktejly i cukrová vata zdarma a samozřejmě spousta legrace.

Na léto je pak připravena tradičně velmi oblíbená výstava Na letadla zblízka. Tento rok s podtitulem Pilot vs. Pilot. S jakým přetížením se musím vyrovnat pilot Formule 1 a pilot letadla? Jak rychle startuje letadlo a jak rychle Formule? Odpovědi na zvídavé otázky i možnost vyzkoušet si letecký či závodní trenažer, to vše čeká na návštěvníky Šestky od 20. 6. do 20. 7. Více informací k probíhajícím k akcím na www.oc-sestka.cz nebo na www.facebook.com/ocsestka

Zdroj: OC šestka
Autor:
Vydáno: