Na rodinném dni 19. října bude v Milovicích možné vše!

Vedle desítek stálých atrakcí nabídne zábavně-naučný park divadelní a hudební představení, šermířské souboje či malování na obličej.

Na rodinném dni 19. října bude v Milovicích možné vše!

Zkrátka nepřijdou ani ti, které přepadne z toho všeho běhání po 10hektarovém areálu hlad: připraveno bude také rozšířené stylové občerstvení.

Poprvé se také návštěvníkům v objektu Výtvarných dílniček otevře biologická laboratoř, vybavená arsenálem mikroskopů a dalších přístrojů výrobce Levenhuk Optics. „Po otevření výpravné lesní naučné stezky jde o náš další příspěvek poutavě pojatým přírodním vědám. V tomto duchu budeme pokračovat i dále,“ říká Jiří Antoš, majitel firmy TR Antoš, která stojí za realizací Mirakula.

Tankodrom bude atraktivní zejména pro pánskou část návštěvníků Milovic: bojové ukázky klubu vojenské historie, soutěže o jízdy na čtyřkolkách, výcvikový camp a bojová základna US Army. Že to pořád není dost ‚ostré‘? Tak přidejme jízdy obrněným transportérem BVP či Hummerem, příjezd kolony vojenských vozidel, exhibici tanku T55 nebo let vrtulníkem Robinson R44.

O tom, že spojení fantaskního světa a vojenskou technikou může skvěle fungovat a vzájemně se doplňovat, se přesvědčili návštěvníci již na začátku sezóny. Ti, kteří to tehdy nestihli, nebo byli v Milovicích spokojení, mohou tentokrát přijet sezónu uzavřít. Jednotné vstupné, zaručující přístup do obou areálů, bude 150,- Kč, rodinné pro dva dospělé a dvě děti 500,-Kč. Děti do 90 cm mají dokonce vstup zdarma. To samé platí i pro parkování. Více informací na www.mirakulum.cz nebo www.tankodrommilovice.cz.

Vedle stálých atrakcí, jako jsou obří houpačky, velká trampolína, pohádkový hrad, lesní naučná stezka či země prasátka Pigyho pro nejmenší, budou pro návštěvníky od 10 do 17 hodin připravena divadelní a hudební představení, malování na obličej, šermířské souboje a další program nejen pro děti.

Zatímco se maminky zatoulají s dětmi do podzemních chodeb či bludiště, tatínci si budou moci na Tankodromu vyzkoušet jízdu obrněným transportérem (100,- Kč) či Hummerem (50,- Kč), zhlédnout dobové bojové ukázky a exhibici tanku T55, která začne v 15 h. Nakonec si ještě mohou zasoutěžit o jízdu na čtyřkolce a vyzkoušet si, jaké to je být členem US Army. Kdo by si pak chtěl prohlédnout celé tohle ‘pozdvižení‘ z ptačí perspektivy, může za 500,-Kč okusit vyhlídkový let vrtulníkem.

Autor:
Vydáno: