Na Proseku vzplanou ohně a vypukne čarodějnický rej

Tradiční pálení čarodějnic je od nepaměti spojené s Filipojakubskou nocí, kdy prý zlé a nečisté síly vládly největší mocí. Pokud nevíte kam se letos s dětmi vypravit a zahnat čarodějnice co nejdál, pak si na 30. dubna naplánujte návštěvu Bobové dráhy Prosek. Společně s dětmi prožijete zábavné odpoledne plné soutěží a her.

Na Proseku vzplanou ohně a vypukne čarodějnický rej

Oblíbená bobovka bude mít poslední dubnový den otevřeno od 10:00 do 22:00 hod. a čarodějnická vatra vzplane kolem 19:00. K dispozici bude i několik menších ohňů na opékání buřtů, které děti dostanou na akci zdarma. Celý program se ponese v tematickém duchu pálení čarodějnic. Děti si se zkušenými animátory vyzkouší výrobu magických amuletů nebo let na kouzelnickém koštěti. Pro ty úplně nejmenší budou připraveny tematické omalovánky.

„Pálení čarodějnic je u nás vždy o bohatém programu pro děti. Na své si ale přijdou také dospělí, v naší restauraci jsme pro ně připravili řadu grilovaných specialit a na přilehlé louce, kde se celá akce koná, bude jako vždy veliký stan s posezením a občerstvením,“ zve všechny návštěvníky provozní ředitel Bobové dráhy Prosek Michal Sadil s tím, že vstup v čarodějnických kostýmech je rozhodně vítán.

Vstup na celou akci i parkování v blízkosti areálu je pro všechny návštěvníky zdarma. Více informací o této události najdete na www.bobovadraha.cz.

Autor:
Vydáno: