Mikulášské čertění v Dolních Kounicích

Dnes bych vás chtěla pozvat opět k nám do Dolních Kounic, kde se stále něco děje…

Hrad a zámek Dolní Kounice za svoji dlouhodobou historii zažil ledacos. Jeho stěny by mohly povídat dlouhé romány o životě, který se v prostorách této budovy odehrával a odehrává. Nejinak tomu je v naší době. Hrad a zámek Dolní Kounice stále žije a je v něm rušno. Nyní nabízí všem dětem unikátní interaktivní akci, která je zaměřena na děti z mateřských škol a na žáky prvního stupně základní školy. Program trvá necelé dvě hodiny a děti i jejich doprovod se budou výrazně bavit.

Návštěvníky provádí kouzelnou stezkou skřítek, anděl a čert. Děti plní nejrůznější úkoly, které je dovedou až do nebe. Tam na ně čeká Mikuláš s nadílkou a také minidiskotéka, tudíž si na své přijde opravdu každý.

Z celé akce jsou pořizovány památeční fotografie. Ty jsou po zadání hesla volně přístupné rodičům a učitelům školy, která akci navštívila.
Na místě si můžete koupit upomínkové předměty. Kdo bude mít hlad je tu k dispozici občerstvení a nápoje, které si můžete také zakoupit.

Cena za jedno dítě je 140 Kč (v ceně je bohatá nadílka pro každé dítě).

Tuto akci je možné navštívit od 18. 11. 2014 do 5. 12. 2014. Předem je nutná objednávka. Více informací je na stránkách hradu a zámku Dolní Kounice - http://www.zamekkounice.cz

Zdroj: Zámek Kounice

Autor:
Vydáno: