Mezinárodní den rodiny zvýhodněným vstupným

Již přes dvacet je 15. květen vyhlášený Valným shromážděním OSN jako Mezinárodní den rodiny, aby byla zdůrazněna důležitost role rodinného kruhu pro lidská společenství na celém světě. Zoologická zahrada v Táboře se k jeho oslavám připojuje v mírném předstihu – v sobotu 12. a neděli 13. května. O celém tomto víkendu je totiž pro návštěvníky připraveno rodinné vstupné s 20% slevou!

Kromě prohlídky krásných a vzácných zvířat si můžete se svou rodinou užít i pravidelná komentovaná krmení, malí návštěvníci si mohou pohrát na dětském hřišti plném prolézaček nebo se blíže seznámit se zvířaty v rámci kontaktní zoo.

Získat také můžete zajímavou cenu ve víkendové rodinné fotosoutěži. K zapojení do soutěže stačí o víkendu z návštěvy pořídit hezkou rodinnou fotografii, je jedno, jestli na ní bude rodina vaše nebo nějaká zvířecí, a tuto fotku sdílet na facebookové stránce ZOO Tábor.

„Návštěva zoo je skvělou příležitostí pozorovat a poznat, jak vlastně různá zvířata žijí. Lidská rodina má v naší kultuře svou staletími prověřenou organizaci, život a soužití živočichů má ale různorodé podoby – jsou zvířata samotářská i zvířata žijící pohromadě v organizovaných smečkách nebo rodinných skupinách. To vše můžete u nás vidět zblízka a pozorovat tu rozmanitost přírody, těšíme se na vás,“ zve na tento speciální víkend návštěvníky do ZOO Tábor mluvčí Filip Sušanka.

Zoologická zahrada v Táboře je otevřena vždy od 9 do 18 hodin a v jejím areálu se můžete také občerstvit v příjemné restauraci s otevřenou terasou.

Zdroj: ZOO Tábor
Autor:
Vydáno: