LEGO® stavění v ZOO Praha

Postavte s námi největší LEGO model medvěda v Čechách! LEGO připravilo pro malé i velké fanoušky stavění velkou prázdninovou akci, která se uskuteční v ZOO Praha. Všichni bez rozdílu věku mohou během obou dnů přiložit ruku k dílu a pomoci vytvořit velký model medvěda či mozaiku žirafy.

LEGO® stavění v ZOO Praha

Návštěvníci mohou stavět také podle vlastní fantazie a výtvory umisťovat na velkou LEGO zeměkouli. Navíc na všechny čeká velká soutěž. Přijďte v sobotu 31. 8. a v neděli 1. 9. 2013, vždy od 10:00 do 18:00 hod.

Poslední prázdninový víkend bude ve znamení velkého LEGO svátku. Uskuteční se v pražské ZOO, kde v takovémto rozsahu proběhne vůbec poprvé. Děti spolu s rodiči si budou moci hrát s kostičkami LEGO podle nálady. Pro zájemce o vytvoření rozměrných realistických modelů medvěda nebo třeba mozaiky ve tvaru obří žirafy budou na místě LEGO odborníci, kteří jim se stavěním pomohou. Návštěvníci mohou stavět také podle vlastní fantazie a výtvory umisťovat na velkou LEGO zeměkouli, kde bude za přispění návštěvníků vznikat originální LEGO svět.

Celá akce se bude odehrávat v sobotu 31. 8. a v neděli 1. 9. 2013 a to vždy mezi 10:00 – 18:00 hodinou v ZOO Praha v prostorách spodní části zahrady u dravců. Pro nejmenší stavitele budou připraveny také kostky LEGO DUPLO® a na všechny čeká velká soutěž. Porota bude po oba dva dny hodnotit všechny modely a na nejkreativnější výtvory čeká více než 40 LEGO stavebnic a dárků od partnerů akce.

Autor:
Vydáno: