LEGO® KidsFest 2015 otevřel své brány!

Téměř čtyři tisíce malých i velkých stavitelů zavítaly během tohoto víkendu do areálu PVA EXPO Letňany na festival LEGO® KidsFest. Workshopy pro malé i velké, stavění i výstavy unikátních LEGO® soch a modelů. To vše bylo k vidění během prvního víkendu. Brány festivalu zůstávají otevřeny až do 28. června 2015.

LEGO® KidsFest 2015 otevřel své brány!

První festivalový víkend provázely nejen tisíce LEGO fanoušků, ala také první ze zajímavých hostů - Dirk Denoyelle. Dirk Denoyelle patří mezi 12 lidí na světě, kteří mají označení LCP (LEGO Certified Professional) a jsou profesionálními LEGO staviteli. Během uplynulého víkendu představil nejen své úžasné LEGO modely, ale také tipy a triky na stavění pro malé i velké LEGO fanoušky.

„Asi vás překvapím, ale pro mě kostičky LEGO nejsou ani tak hračka nebo stavební materiál. Vnímám je jako médiu, prostřednictvím kterého mohu vyjádřit opravdu cokoliv,“ řekl nám během prvního festivalového víkendu Dirk Denoyelle. 

LEGO KidsFest potrvá až do 28. 6. 2015. Otevřeno je ve všední dny od 10 do 19 hod. Během víkendu se brány otevírají již v 9 hod a otevřeno zůstává do 19 hod.

Nejnovější události a aktuální fotografie z festivalu LEGO KidsFest najdete na www.newsroom.kidsfest.cz.

Autor:
Vydáno: