Jaroslav Uhlíř oslaví s dětmi Velikonoce na skútru!

Jak se zpívá v jedné z nejznámějších písniček Jaroslava Uhlíře: „Zažít nudu? VADÍ!“ A v sobotu 12. dubna opravdu nebude hrozit, že by se v OC Šestka někdo nudil. „Řekli jsme si, že když už k nám na Šestku zavítá taková hvězda, jakou Jaroslav Uhlíř bez pochyby je, mělo by se to oslavit. Proto jsme se rozhodli spojit jeho přítomnost s předčasnou oslavou Velikonočních svátků, které nás čekají až 21. dubna,“ vysvětluje marketingový manažer OC Šestka Leoš Pajer.

Jaroslav Uhlíř oslaví s dětmi Velikonoce na skútru!

Zatímco král českých písniček pro děti předčasně oslaví Velikonoce s malými návštěvníky Šestky, mohou se dospělí zabavit prohlídkou Výstavy skútrů, která zde probíhá do neděle 13. dubna. Navíc budou moci vyhrát i hodnotný elektrický skútr eGo!

Na oslavě Velikonoc s Jaroslavem Uhlířem, která začíná ve 14 hodin, se bude kouzlit, zpívat, soutěžit i tančit! Pro rodiče bude v sobotu připraven simulátor jízdy na motocyklu, jízdy na elektrokoloběžkách, předváděcí jízdy na skútrech, fotokoutek s půvabnými skútr girls a hlavně výstava více než 60 skútrů, motorek, elektrokol a čtyřkolek. Vše bude navíc doplněno skútr módou a zajímavými technickými informacemi k jednotlivým strojům, které ocení zejména muži. Ženy pravděpodobně zaplesají nad růžovou Vespou či nablýskanou bílou Vespou 946.

Doplňkový program výstavy bude probíhat i v neděli, kdy se ve Family centru budou konat pravidelné kreativní dílničky a jedna jeho část se promění v dětské dopravní hřiště. Na něm se budoucí řidiči při jízdě na koloběžkách naučí kdy komu dát přednost v jízdě nebo na jakou barvu na semaforu se musí stát. Pro dospělé bude opět připraven simulátor, jízdy na elektrokoloběžkách, předváděcí jízdy a fotokoutek.

Více informací k programu a soutěži na www.oc-sestka.cz či www.facebook.com/ocsestka.

Výstava skútrů v OC Šestka čítá na šest desítek strojů. K vidění jsou zde historické Čezety, klasické Vespy ve všemožných provedeních, nadupané Hondy či BMW, české Jawy, historické Lambretty, ekologické elektroskútry nebo elektrokola.

Snad každý návštěvník pak ocení možnost zasoutěžit si o ekologický elektroskútr eGo. Soutěž o skútr probíhá nejen přímo v Obchodním centru, ale také na www.facebook.com/ocsestka. Návštěvníci si mohou tipnout, kolik čokoládových vajíček se podařilo naskládat managementu centra právě do kufru elektroskútru eGo. „Až soutěž ukončíme, zavřeme se do kanceláře se skútrem a valníkem čokoládových vajíček a začneme skládat. Otázkou je, kolik vajíček skončí v kufru a kolik jich nenápadně ubude do našich žaludků. Už teď se ale těšíme nejen na samotné vyhodnocování, ale i předání výhry výherci s nejpřesnějším a nejrychlejším tipem,“ říká za OC Šestka Leoš Pajer.

Zdroj: OC šestka
Autor:
Vydáno: