I s trojkou na vysvědčení zažijete jízdu

Vysvědčení je každoročně spojeno s náležitými rodinnými oslavami a rozdáváním dárků jedničkářům. Na děti, které ve škole nedosahují vynikajících výsledků, ale většinou doma žádné příjemné překvapení nečeká, spíš naopak. Proto už podruhé v historii odměňujeme žáky s minimálně jednou trojkou na vysvědčení jízdami zdarma na bobovce.

I s trojkou na vysvědčení zažijete jízdu

Bobová dráha na Proseku navazuje na úspěch z loňského roku, kdy přišla s nápadem jízd pro trojkaře. Slaví tak začátek prázdnin netradičním způsobem a přináší potěšení i těm, kterým se ve škole zrovna nedaří na výbornou. Ti totiž podle Michala Sadila, provozního ředitele Bobové dráhy, dostávají odměny velice často. „Cílem této akce samozřejmě není jedničkáře upozadit, ale naopak pozitivně motivovat ostatní, kterým se tu a tam na vysvědčení objeví trojka. Jen spokojené dítě je úspěšné dítě,“ dodává s úsměvem. Na jízdu zdarma si můžete skočit v neděli 28. 6. od 10:00 do 22:00.

Jízdami na dráze to v areálu bobovky zdaleka nekončí

Bobová dráha Prosek pořádá rodinné akce v průběhu celého roku. Sešup na bobech jste si mohli letos vykoledovat i na Velikonoce, stejně jako vyrazit na pálení čarodějnic. Zařádit si můžete i v lanovém parku s trampolínou. Mladší děti mohou pod zkušeným dohledem zdolávat lanové překážky už od tří let. Ti starší si krom sportovních atrakcí můžou zasoutěžit u stolního fotbálku nebo vyšplhat na horolezeckou stěnu. Myslíme samozřejmě i na ty úplně nejstarší - rodiče. Moderní restaurace je otevřena do přívětivých 22 hodin. Kromě kvalitního menu a široké nabídky vín můžete využívat výhodných nabídek s klubovou kartičkou bobovky.

Autor:
Vydáno: