Hurvínek s Máničkou oslaví Den dětí v Mirakulu

Není lepšího místa, kde oslavit Den dětí než v milovickém Parku Mirakulum. V kouzelném světě plném dětského smíchu, zábavy i ponaučení chystají oslavy dne těch nejmenších na sobotu 30. května. „Taťuldo, jedeme si hrát do Mirakula!” těší se Hurvínek. Co na tom, že mu táhne na devadesát. O tom, že ostrovtipem stále srší na všechny strany, přesvědčí poslední květnovou sobotu i návštěvníky Parku Mirakulum.

Hurvínek s Máničkou oslaví Den dětí v Mirakulu

Sobotní program v amfiteátru Mirakula zpestří vedle Divadla Spejbla a Hurvínka i sokolník ukázkou dravců, odborným výkladem i napínavými přelety dravců nad hlavami diváků. Kdo před opeřenci dává přednost spíše chlupatým domácím mazlíčkům, bude nadšen tancem se psy. Ti se svou cvičitelkou Vandou Gregorovou předvedou zábavné taneční vystoupení, tedy variaci zajímavých triků do rytmu hudby. Celý den pak bude ve velkém stylu zakončen mistrem zábavy Michalem Nesvadbou, který vykouzlí úsměv na tváři nejen těm nejmenším, ale i dětem odrostlejším či jejich rodičům. Další informace a aktuální program jsou k dispozici na www.mirakulum.cz nebo na Facebooku. 

Park Miarkulum nabízí celodenní zábavu nejen pro děti bez rozdílu věku, ale i jejich rodiče či prarodiče. Vedle živého programu v amfiteátru se návštěvníci mohou těšit na skákání na trampolínách, houpání na obřích houpačkách, průzkum podzemí či bloudění v labyrintu.

Pokud by to někomu stále přišlo málo, pak možná zapůsobí další lákadlo v podobě historické parní lokomotivy, která propojuje Mirakulum s milovickým Tankodromem. Na své si tedy přijdou i páni kluci. V letošní sezóně bude v parku otevřena také 1. etapa nového lesního hřiště či nové lanové centrum. Zlatým hřebem sezóny pak bude letní otevření očekávané vodní oázy. Tým Parku Mirakulum také rozšířil možnosti občerstvení, zázemí a na návštěvníky čeká i nápaditá expozice třídění a recyklace odpadu. 

Autor:
Vydáno: