Hravý konec léta s hračkami od MATTELa

Spousta zábavy a mimořádných zážitků čeká na všechny děti a jejich rodiče, které se v pátek 29. a sobotu 30. 8. zastaví na pražském Výstavišti. Oblíbená hračkářská firma MATTEL zde v rámci akce Prague Harley Days 2014 připravila pro rodiny s dětmi speciální „family zónu“, ve které se mohou bavit s jejími úžasnými hračkami.

Hravý konec léta s hračkami od MATTELa

Kluci si určitě rádi zazávodí s autíčky Hot Wheels na adrenalinové autodráze nebo si mohou vyzkoušet novinkovou řadu BOOMco – superrychlé šipky, které nikdy nespadnou z terče. Holčičky zase potěší panenky z řady Ever After High a Monster High a také premiéra nového Barbie songu, který nazpívala mladá talentovaná zpěvačka Markéta Konvičková. Nadupaný program proběhne ve venkovní části holešovického Výstaviště a doplní ho soutěž o projížďku auty z půjčovny Dream Cars. Celý program je zdarma.

MATTEL přinese hravý konec léta do končin, kde by někdo hračky možná ani nečekal. Spolupráce MATTELu se slavnou motorkářskou firmou Harley Davidson je unikátním propojením dvou legendárních amerických značek. Prague Harley Days 2014 se tak stanou akcí, která bude bavit celou rodinu a která příjemně završí konec prázdnin.

Už teď je jisté, že „family zóně“ vtiskne MATTEL se svými hračkami neopakovatelnou atmosféru. Šílené smyčky, skoky a rychlost, které si kluci zažijí s autíčky a dráhami Hot Wheels, budou dech beroucí. Novinková řada blasterů a šipek BOOMco zase nadchne všechny ty, kdo se nebojí, že minou terč. A krásné panenky z řad Ever After Eight a Monster High se budou líbit holčičkám, stejně jako úplně nový Barbie Song nazpívaný Markétou Konvičkovou.

O parádní hračky si mohou děti i zasoutěžit. Pořadatelé připravují pro děti různých věkových skupin celou řadu soutěží, ve kterých bude možné vyhrát lákavé kousky. Zábavný program představí moderátor a jeho tým, který dětem jednotlivé úkoly vysvětlí.

Proběhne i soutěž o 4 vouchery na zážitkovou jízdu jedním ze skvělých supersportů nebo kabrioletů z půjčovny Dream Cars, které jistě nadchnou tatínky i jejich ratolesti. A určitě se najde i chvíle na zasloužený oddych. Od soutěžení si budou moci děti se svými rodiči odpočinout při sledování filmů o panence Barbie či nových dobrodružstvích týmu Hot Wheels.

MATTEL a Harley-Davidson na Prague Harley Days 2014 propojí svět dětí a dospělých tak, že na poslední prázdninový víkend nikdo z návštěvníků této mimořádné akce jen tak nezapomene.

Více informací o Prague Harley Days 2014 naleznete zde: http://www.harley-days.cz/

Autor:
Vydáno: