Hledání vajíček, pletení pomlázky a spousta cen

Hledání zatoulaných vajíček, společné pletení pomlázek i spousta komentovaných krmení. Bohatý program si pro své návštěvníky na letošní Velikonoce připravila táborská zoologická zahrada. Na všechny účastníky Velké velikonoční hry čekají zajímavé odměny. Na speciální velikonoční program se mohou návštěvníci těšit od pátku 15. dubna až do pondělí 18. dubna.

Hledání vajíček, pletení pomlázky a spousta cen

Velikonoce jsou jako svátky jara ve znamení probouzející se přírody a příchodu nového života. Kde jinde je oslavit, než uprostřed zvířat v zoologické zahradě. Pro naše návštěvníky jsme jako každý rok připravili bohatý program,“ láká k návštěvě mluvčí ZOO Tábor Filip Sušanka.

Hlavně dětští návštěvníci ocení Velkou velikonoční hru, které se mohou zúčastnit po všechny čtyři dny, tedy od pátku až do velikonočního pondělí. „V zoo se nám zatoulalo devět velikonočních vajíček. Úkolem soutěžících je nalézt všechna a rozluštit rébusy, které se u nich ukrývají. Úspěšní řešitelé získají na pokladně odměnu a navíc je zařadíme do slosování o skvělé ceny,“ přibližuje speciální hru mluvčí zoo Sušanka.

Návštěvu táborské zoologické zahrady ocení také ti, kteří ještě nemají velikonoční pomlázku. „V pátek a v sobotu od jedné hodiny odpoledne se mohou zúčastnit společného pletení pomlázek s ošetřovatelkou Nelou. Nemusíte se bát, že to nezvládnete. S naší pomocí to dokáže úplně každý,“ ujišťuje mluvčí zoo Sušanka a dodává, že proutí bude na místě dostatek.

Po celý prodloužený víkend budou probíhat také oblíbená komentovaná krmení zvířat. Přesný rozpis naleznou zájemci na webu zoo www.zootabor.eu.

Zdroj: ZOO Tábor
Autor:
Vydáno: