Festival sportu Maminy Cup zve k návštěvě!

Stránky Plus pro Vás podporují všechny aktivní maminky a vyvážený životní styl. Letos jsou navíc hrdým partnerem sportovní akce Maminy Cup, na kterou Vás tímto srdečně zveme.

Maminy Cup je velké setkání maminek, které preferují aktivní životní styl. Je to sportovní festival šitý na míru právě jim. Letos, dne 31. května 2014, se v Kladně uskuteční již čtvrtý ročník této akce a je opět připraven bohatý program! Dopolední i odpolední program je atraktivním mixem sportovních soutěží a nesoutěžních pohybových aktivit. Součástí programu je také beauty, relax a poradenská zóna partnerů akce.

Ambasadorkou Maminy Cup 2014 je česká nejúspěšnější střelkyně Kateřina Emmons, hrdá maminka dvou dětí, a fitness hostem je známý český instruktor a lektor, Lukáš Kolek.

Nemusíte ani řešit, co s dětmi. Pro nejmenší je hlídání zajištěno a pro děti od dvou let je připraven také zajímavý program plný soutěží. Přiveďte i partnera, kamarádku nebo třeba prarodiče, také oni se mohou zapojit do doprovodného programu nebo přinejmenším fandit a fotit.

Přečtěte si více informací na stránkách Maminy Cup a ihned se registrujte. Na místě budete moci navštívit také stánek Plus pro Vás, kde se vám budeme rádi věnovat. Zarezervujte si tedy datum 31. května 2014 na Maminy Cup 2014, budeme se na vás těšit!

Autor:
Vydáno: