Dětský víkend na Šestce

Hasiči, zdravotníci, policie, rytíři, princezny, dárky a Michal Nesvadba - Dětský víkend na Šestce bude stát za to!

Dětský víkend na Šestce

Do Obchodního centra Šestka se na přelomu května a června sjedou policisté, hasiči i zdravotníci. Ale nikdo se nemusí bát, neplánuje se žádný požár, úraz či přepadení. Jen zde o víkendu 31. 5. a 1. 6. v rámci Dětského víkendu svou práci předvede integrovaný záchranný systém hlavního města Prahy. Aby nebylo vše tak seriózní a vážné, přidá v sobotu svou trošku do mlýna oblíbený bavič dětí všeho věku Michal Nesvadba.

V neděli se pak Šestka promění ve středověký hrad. Sjedou se sem princezny i rytíři ze širokého okolí, uskuteční se rytířské turnaje i šermířské souboje.

Během celého víkendu budou připraveny skákací hrady, malování na obličej, soutěže, fotokoutek či Šestíkovo kouzelné hračkářství, ve kterém si budou moci zdarma vybrat hračku všechny šikovné děti. Pro malé návštěvníky bude připraveno drobné občerstvení v podobě cukrové vaty a pestrých koktejlů. Vše samozřejmě zdarma. Větší děti či rodiče se budou moci povozit na segwayích a možná přijde i kouzelník! Více informací na www.oc-sestka.cz a www.facebook.com/ocsestka.

Po úspěšných výstavách skútrů a stavebnice Merkur chystá OC Šestka další zábavný víkend pro celou rodinu. Leckdo slaví dětský den, na Šestce se bude slavit rovnou celý dětský víkend. Jak v sobotu, tak v neděli bude od 12 do 17h probíhat nabitý program plný zábavy, her, tance a soutěží o hračky. Michal Nesvadba vystoupí v sobotu ve Family centru od 13h. Hasiči, policie i záchranáři se budou vyskytovat u soutěžních stanovišť po celou dobu programu, tedy od 12 do 17h v sobotu i v neděli.

Zdroj: OC šestka
Autor:
Vydáno: