Dětské hřiště s programem či výstava draků

Prázdniny se nezastavitelně přesunuly do své druhé poloviny, a zatímco rodiče již pomalu kupují školní pomůcky a přihlašují děti do nových kroužků, samy ratolesti na začátek září nechtějí raději ani pomyslet. Ruzyňské obchodní centrum Šestka se rozhodlo pražským dětem zpříjemnit nejen prázdniny, ale i začátek školního roku. Plnohodnotné dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami, klouzačkou či prolézačkou ve tvaru letadla mohou děti i jejich rodiče navštívit až do 18. září. A pozor! Do konce prázdnin, tedy do 31. 8. zde navíc každý den probíhá zdarma tematický animační program!

Dětské hřiště s programem či výstava draků

Děti už se zde s animátory proměnily v objevitele džungle, historiky odhalující starověký Egypt, piráty drancující moře, cestovatele pátrající po krásách celého světa či kosmonauty na vesmírné expedici. Až do této neděle se děti promění ve sportovce na malé olympiádě. Hřiště pak bude v provozu i v září, ale již bez animátorského programu. To ale neznamená, že by děti či rodiče neměli v září na Šestce dostatek zábavy.

Již 8. září tu bude zahájena velká výstava bájných draků v životních velikostech. A kde je pohádkový drak, nesmí chybět také rytíři ve zbroji. To vše bude navíc doplněno legendami a příběhy o dracích, soutěžemi a interaktivní prohlídkou. Vše jako obvykle zdarma. Začátek školního roku pak připomenou v sobotu 27. září oblíbení televizní hrdinové Jů a Hele. Další informace k programu v OC Šestka na www.oc-sestka.cz a na www.facebook.com/ocsestka.

„Dlouhodobě se snažíme zpříjemnit nákupy nejen rodičům, ale celým rodinám. Děti se u nás mohou zabavit jak na tematických akcích, tak na toboganu, v herním boxu, dětském koutku či při pravidelných sobotních divadelních představeních a nedělních kreativních dílničkách,“ vysvětluje marketingový manažer OC Šestka Leoš Pajer.

Výstava draků bude v prostorách Šestky probíhat od 8. do 28. září. K vidění zde budou draci rozličných velikostí i stáří. Ten největší bude dlouhý 4,5 m a vysoký 2 m. Nejstarší vystavený drak se jmenuje Tristis a jsou mu tři roky. Ten nejmladší se jménem Letec Krutas je starý pouze jeden rok. Výstava bude k vidění zdarma v pasážích obchodního centra a navíc bude doplněna velkou soutěží v malování. Ti nejšikovnější malíři budou odměněni populárními stavebnicemi Lego Castle.

Zdroj: OC šestka
Autor:
Vydáno: