Den zvířat v Zoo Ostrava

V sobotu 3. října proběhne v ostravské zoologické zahradě tradiční oslava svátku všech zvířat. Mezi 11. a 16. hodinou bude pro všechny, kteří s námi přijdou oslavovat, připraven doprovodný program.

Den zvířat v Zoo Ostrava

Malí i velcí návštěvníci se mohou těšit na speciální soutěž s ohroženými druhy zvířat a další zvířecí aktivity. Členové ČSOP Carpathia zájemcům představí velké šelmy. Také letos se na přípravě oslavy všech živých bytostí budou podílet žáci a jejich paní učitelky ze Základní školy Školská v Karviné a Základní a mateřské školy v Raškovicích. Budou zde prezentovat nejrůznější předměty vlastní výroby. Výtěžek z jejich prodeje bude opět věnován do sbírky na výzkum sloních nemocí.

Tento den se uskuteční i komentované prohlídky v botanickém zázemí. Návštěvníci zoo tak budou moci nahlédnout do pěstebních skleníků. Prohlídky začnou v 11, ve 13 a v 15 hod. Zájemci nechť čekají u vstupu do zoo, kde si je vyzvedne průvodce. Upozorňujeme, že návštěva skleníků je možná pouze s průvodcem. Prohlídky jsou zahrnuty v ceně vstupenky do zoo. Z důvodu omezené kapacity je nutná rezervace předem na tel. čísle 596 241 269.

Autor:
Vydáno: