Den dětí v Zoo Brno

V neděli 1. června mohou přijít děti do zoologické zahrady oslavit svůj svátek se zvířátky a také s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou.

Bude pro ně připravena stezka složená z jednoduchých úkolů /například stavění komínu z kostek, házení kroužků na cíl, skákání přes švihadlo nebo malování na chodník/. „Zveme rodiny s dětmi na program připravený v zábavném duchu a věříme, že to bude pro děti hezká oslava jejich svátku. Pro všechny účastníky máme připravené diplomy a drobné dárky.“, říká tisková mluvčí České průmyslové pojišťovny Elenka Mazurová. Děti si na začátku stezky U Tygra vyzvednou hrací kartu a pak už budou jen sbírat razítka na jednotlivých stanovištích. Akce potrvá od 9:00 do 17:00 v celém areálu zahrady.

Součástí programu celého dne bude také ve 14:00 předání adoptivního certifikátu pandy červené zástupcům Slovenského plynárenského průmyslu a při té příležitosti se návštěvníci mohou zúčastnit mimořádného komentovaného krmení pand. Další slavnostní okamžik proběhne ve 14:30, a to slavnostní vyhlášení výsledků fotosoutěže Objektivem návštěvníka. Ceny vítězům předají na pódiu u Dětské zoo porotci fotograf Miloš Budík a moderátor Honza Musil. Pro soutěžící i hosty vystoupí Taneční a stepařská škola manželů Bartůňkových, ve které se objeví také dvojnásobný mistr světa ve stepu Tobiáš Košir.

Zdroj: ZOO Brno
Autor:
Vydáno: