Na zhlédnutí růžového Cadillacu Elvise Presleyho máte poslední 3 týdny

Už jen do 8. září máte možnost vidět na Výstavišti Černá louka v Ostravě růžový Cadillac krále rock´n´rollu Elvise Presleyho a další originální americké veterány v rámci jedinečné výstavy amerických veteránů AMERICAN CLASSIC CARS.

Na zhlédnutí růžového Cadillacu Elvise Presleyho máte poslední 3 týdny

Vystavených je téměř 50 vozů od roku výroby 1940 až 1980. Výjimkou je vůz Auburn z roku 1928, který je jediný na světě. Na výstavě najdete vozy, které v uvedených letech produkovaly všechny velké, ale i méně známé nebo dnes již zaniklé automobilky. Kromě růžového Cadillacu, zde najdete i další vozy ze zpěvákového vozového parku. Součástí American classic cars je výstava malých modelů aut amerických značek.

„Výstavu navštívilo přes 10 000 návštěvníků. Množství pozitivních ohlasů nás těší“, řekl za organizátory Ivo Kunětek.

Pořadatelé výstavy amerických veteránů AMERICAN CLASSIC CARS připravují další akce. Jednou z doprovodných akcí k výstavě je 1. Ostravská auto-moto veteran burza, která se bude konat 31. srpna. Seženete zde díly, součástky, příslušenství, literaturu, militaria, starožitnosti a sběratelské předměty týkající se motorizmu.

Další doprovodnou akcí bude velký sraz amerických aut všech ročníků a dalších veteránů různých značek American veteran moto show (7.9.2013). V rámci show se bude konat 1. mezinárodní mistrovství České republiky v imitaci Elvise Presleyho. Hlavním porotcem bude jeden z nejlepších evropských imitátorů Elvise pan Vláďa Lichnovský. Návštěvníci akce se budou moci zúčastnit moderovaných prohlídek výstavy American classic cars. Na parkovišti před pavilonem A proběhně gumovací (burn out) show. Občerstvení bude stylové americké – koblížky, hotdogy, hamburgery.

Partnery akce jsou: Hotel Odra Ostravice, Berndorf Bäderbau, Cartime, Ivouscars, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, DUVAS-UNI, Keška-FM, Normstahl, Autosalon Schromm, MK Drive, Chrom plameny.

Otevírací doba: denně 10:00 - 18:00 hod.
Cena vstupného:
Dospělí60,- Kč
Zlevněné (děti, studenti, důchodci, ZTP)40,- Kč
Rodinné vstupné 2+2120,- Kč
Změna programu vyhrazena.
Autor:
Vydáno: