Bájní draci

Ačkoliv potkat draka se normálně poštěstí asi málokomu, v OC Šestka to není žádný problém. V obchodním centru se totiž až do 28. září usídlili draci všech velikostí, tvarů i barev a s nimi přijeli i jejich chrabří protivníci, rytíři.

Bájní draci

Už po příchodu vítá návštěvníky mládě krvelačného draka, který v dospělosti dokáže spolknout celého koně. Žádné nebezpečí ale nehrozí, protože nedaleko na všechny návštěvníky dohlíží několik odvážných rytířů v plechové zbroji.

K vidění jsou ale i hravá mláďata, létající drak Letec Krutas nebo temně černý, neporazitelný drak Smrtonoš. Všichni draci, rozmístění po celém centru, se trpělivě nechávají okukovat jak malými dětmi, tak dospělými. Pokud jste tuto pohádkovou podívanou ještě nestihli, neváhejte, draci odletí už 28. září 2014!

Své dojmy a zážitky mohou děti obratem využít i v právě probíhající soutěži o šest stavebnic LEGO Castle. Stačí doma nebo přímo v Kinect zóně OC Šestka namalovat obrázek draka a poté ho odevzdat na vyznačeném místě v centru. Draky z výstavy i svou vlastní bujarou fantazii už na papír zvěčnily více než tři desítky malých umělců, jejichž výtvory můžete vidět na FB OC Šestka, kde zároveň probíhá hlasování. Soutěž končí s posledním drakem opouštějícím Šestku, tedy 28.9.

Dětem k dispozici je také dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami, klouzačkou či prolézačkou ve tvaru letadla. Hřiště bude v provozu trvale, kromě zimních měsíců, kdy bude zazimované. Ani v zimě se ale děti na Šestce nudit nebudou – mohou stále využít oblíbenou Kinect zónu, tobogán nebo vláček. 27. září se pak mohou těšit na vystoupení populární televizní dvojice Jů a Hele. Společně s nimi děti pobaví i fotokoutek nebo facepainting.

Zdroj: OC šestka
Autor:
Vydáno: