12. Princeznovský bál

Všechny malé princezny z České republiky se každoročně schází na Princeznovském bále, který se pro tentokrát odehraje v kouzelném prostředí zámku Hluboká. V sobotu 8. srpna od 10 do 16 hodin se tak budete moct s celou rodinou vydat do zahrad jihočeského zámku a setkat se s princeznami ze všech koutů světa. Celým dnem provede herečka Sabina Laurinová, kterou všichni dobře známe z nejkrásnějších českých pohádek.

12. Princeznovský bál

Celodenní akce je vhodná nejen pro malé slečny, ale i pro jejich rodiny. Ty budou moct využít bohatý program a zúčastnit se soutěží o dárky, či workshopů a zkusit si tak malovaní pod vedením umělců z galerie na zámku Hluboká, tvůrčí a módní dílničky nebo rytířský turnaj. Děvčata, která touží být princeznami, se na místě budou moct setkat nejen se Sabinou Laurinovou, ale také se svými hrdinkami od Mattela. Na stanovištích bude k vidění mladá a odvážná generace z Ever After High – třeba dcera samotného řeckého boha lásky Erose a bohyně Afrodity - C. A. Cuid nebo dcera Srdcové královny z Alenky v Říši divů Lizzie Hearts.

Přijedou také princezny od Disneyho – Popelka a Tiana z pohádky Princezna a žabák. Po celý den se bude v krásných zahradách zámku Hluboká pohybovat samozřejmě i samotná Barbie, díky které budou moct malé návštěvnice zažít dobrodružství, naučit se základní baletní kroky nebo baletní taneček pod vedením Barbie princezny baletky. Moderní princezny zastoupí princezna Courney z nového Barbie filmu, který vstoupí v Čechách 13. srpna do kin, princezna baletka z filmu „Barbie a růžové balerínky“ a podmořská princezna - bublinková mořská panna. „Svět princezen se vyvíjí jako každý jiný, a tak jsme rádi, že můžeme dětem zprostředkovat jedinečný zážitek v krásném prostředí zámku Hluboká s tradičními Disney princeznami, jejich dětmi a spolužáky z Ever After High i moderními princeznami Barbie, a to vše s naší nejmilejší pohádkovou princeznou Sabinou Laurinovou, která celou akcí bude provázet,“ dodává Eva Rybová, brand managerka společnosti Mattel.

Každoroční princeznovské oslavy pořádá nakladatelství pro děti a mládež EGMONT ve spolupráci s hračkářskou společností Mattel. Vstup do areálu a na celou akci je zdarma, na místě bude možnost zakoupit si herní plánek spolu s certifikátem o účasti a drobným dárkem za 50 Kč.

12. Princeznovský bál
Sobota 8. 8. 2015 od 10 do 16 hodin
Zámek Hluboká

Autor:
Vydáno: