1. máj v ZOO

První máj je tradičním svátkem lásky a zamilovaných. Neodmyslitelně k němu patří romantické procházky čerstvě se zelenající přírodou a polibek pod rozkvetlou třešní, aby láska neuschla. Ideálním místem pro takovou prvomájovou vycházku může být návštěva zoologické zahrady v Táboře.

Ta má navíc pro láskyplné dvojice připravené příjemné potěšení: 1. května získá každý zamilovaný pár k jedné zakoupené vstupence druhou zdarma! Kontrola zamilovanosti bude snadná – svou lásku musí dvojice potvrdit polibkem u pokladny. „Loňská prvomájová akce se návštěvníkům velmi líbila a tak na ni navazujeme i letos. Vlastně tím zakládáme takovou hezkou tradici,“ říká tiskový mluvčí ZOO Tábor Filip Sušanka.

Obdobně jako před rokem mohou návštěvníci soutěžit o zajímavé ceny. Opět bude probíhat soutěž o nejzamilovanější foto ze ZOO Tábor. Zda bude fotografie zachycovat přímo soutěžící nebo některý ze zvířecích párů, to je zcela na návštěvnících a na kráse momentu, který se jim podaří zachytit. Pro zařazení do soutěže je nutné sdílet fotku na facebookovém profilu ZOO Tábor s hashtagem #zamilovanysnimek.

V táborské ZOO si mohou návštěvníci prohlédnout přes 300 zvířat, přičemž více než třetina z nich patří mezi ohrožené druhy u nás i ve světě. A to je také posláním zahrady – chránit ohrožené druhy zvířat, které jsou často na pokraji vyhubení. Aby návštěva ZOO Tábor byla co nejpříjemnější, je pro návštěvníky připraveno i široké zázemí: využít mohou restauraci, která se nachází přímo v areálu zahrady, odpočinkové zóny nebo dětské hřiště.

Zdroj: ZOO Tábor
Autor:
Vydáno: