Soutěže

Téma týdne – duchové a Dušičky

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (3. 11. 2018)vaše příspěvky a výherci

Věříš na duchy? Viděl(a) jste již nějakého na vlastní oči? Vyprávíte si doma strašidelné příběhy? Zažil(a) jste něco zvláštního, nevysvětlitelného? Myslíš si, že existují na hradech a zámcích strašidla, nebo jsou to jen pověry? A co Dušičky? Zvláštní magický svátek nebo jen normální den? Můžeš nám nakreslit ducha tak, jak si ho představuješ.


detail

Téma týdne – podzim

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (27. 10. 2018)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) podzim? Co na něm máš nejraději? Rád(a) se procházíš například v přírodě? Slavíš například dušičky? Nebo rád(a) jíš svatomartinskou husu? Také nám můžeš nakreslit (vyrobit) podzimní obrázek, nebo zvířátko z podzimních plodů. Fantazii se meze nekladou.


detail

Téma týdne – den stromů

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (20. 10. 2018)vaše příspěvky a výherci

Víš o tom, že existuje den stromů? Pokud je to pro Tebe novinka, jsem rád, že ses dozvěděl(a) něco nového. Pokud o dni stromů víš, nevadí. Najdi ve svém okolí strom, který se Ti líbí a namaluj ho. Může to být i strom, který jsi někdy potkal(a) třeba na výletě. Klidně můžeš o svém oblíbeném zelenáči sepsat pár veršů.


detail

Soutěž o vstupenky do ZOO Tábor

Soutěž o vstupenky do ZOO Tábor

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (20. 10. 2018)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat vstupenky do největší zoologické zahrady v jižních Čechách do ZOO Tábor? Stačí jen odpovědět správně na soutěžní otázku a splnit soutěžní úkol. Pokud budeš mít štěstí, můžeš vstupenku získat.


detail

první     18     36     52 53 54 55 56     89     122     poslední