Za apoštoly na Staroměstskou radnici

Soutěž již skončila (30. 12. 2016 23.59).

Chceš získat rodinnou vstupenku pro sebe a pro své rodiče na vlastivědnou vycházku „Za apoštoly na Staroměstskou radnici“? Stačí jen splnit soutěžní úkol, který najdeš níže a mít štěstí při výběru redakce.

Děti se mohou těšit na prohlídku apoštolů zblízka a na vyprávění o zasedání městské rady za časů pana krále. Prohlédnou si starodávné síně a také sestoupí do hlubokého podzemí radnice. Během prohlídky budou řešit zábavné úkoly a na závěr čeká děti vědomostní kviz se sladkou odměnou. 

Během vycházky poznáš apoštoly, které můžeš najít na Staroměstské radnici. Mezi apoštoly je i sv. Petr se svým klíčem od nebeské brány. Soutěžní téma je tedy jasné, namaluj nám sv. Petra se svým klíčem. Pokud se ti nechce malovat, můžeš o Petrovi složit básničku, nebo sepsat povídku nebo pohádku.

Obrázek, povídku nebo básničku zašli na *** soutěž již skončila ***. Nezapomeň připojit svoje celé jméno a adresu, abychom ti v případě výhry mohli výhru zaslat. Jednoho výherce, který získá volnou rodinnou vstupenku pro sebe a pro své rodiče (max. 2 děti a 2 dospělí) na vlastivědnou vycházku „Za apoštoly na Staroměstskou radnici“, která se koná 14.01.2017 od 14:00 hodin v Praze, vybere redakce.

Výhru do soutěže věnoval Prague City Tourism. Moc děkujeme.

Příspěvky, které nám zasíláte

  • 29. 12. 2016, Jarmila Brabcováobrázek »vítěz soutěže«
Autor:
Vydáno: