Téma týdne – můj vzor

Soutěž již skončila (15. 1. 2017 23.59).

Máš nějaký svůj vzor? Pokud ano, proč je pro Tebe vzorem? Proč k němu vzhlížíš? Jaký je vzor Tvých přátel nebo rodiny? Chtěl(a) bys jednou něčeho dosáhnout jako někdo ve Tvém okolí, čeho a proč?

Téma týdne – můj vzor

Pokud chceš vyhrát tuto knihu, tak nám napiš pár veršů, jakkoliv dlouhou povídku nebo namaluj obrázek. Nezapomeň, že tvé příspěvky musí vystihovat toto téma týdne.

Své dílo pošli na *** soutěž již skončila *** a nezapomeň připojit své celé jméno a adresu, abychom Ti v případě výhry mohli odměnu zaslat.

Příspěvky, které nám zasíláte

Vyznání

Snad každý z nás má v životě někoho jako vzor… někoho, komu se podobá… Já jsem asi nejvíce podobná své mamince.

Moje maminka… asi jako každá jiná… je v mých očích tou nejhezčí a nejlepší bytostí v životě. Samozřejmě že vše začalo tím, že jsem se narodila právě jí. Moje maminka je velmi pracovitá, hezká, hodná, ale hlavně spravedlivá. Často spolu trávíme svůj volný čas, který se snažíme využívat buď ke společným koníčkům, nebo k domácí práci. S maminkou rádi plaveme, jezdíme na kole, a vůbec se věnujeme sportu…

Mohlo by se říct, že se mamince podobám jako vejce vejci. Také jako já ráda čte knihy. Pak si o nich dokážeme dlouho povídat – co se komu líbilo, co zase ne…

U nás doma se snažíme také pomáhat si s domácími pracemi, protože maminka říká,že co se v mládí naučím, ve stáří jako když najdu.

Maminka je pro mě vzor, v mém životě největší. Když potřebuji, vždy je mi nablízku, je mou oporou a zároveň mou kamarádkou. Vím, že vše – jak říká maminka – má nějaké své řešení, a hlavně se nemá lhát. Protože lež má krátké nohy. A tak každý problém vždy spolu dokážeme vyřešit.

Maminka bude vždy pro mě vzor a vždy si jí za vše, co pro mě dělá, budu nesmírně vážit.

Anna Pekárková

Mím vzorem je určitě Petra Kvitová hraje tenis a já taky.

Protože hodně věcí dokázala bojovala a já bych taky něco chtěla dokázat sice tenis hraju 4 roky, ale chtěla bych být lepší.

Mám jí strašně moc ráda hodně bojovala a já jsem sledovala její každý zápas.

Mojí mamky je vzor její tatínek nikdy se nevzdal a vždy bojoval mamka by chtěla také hodně věcí dokázat. Její tatínek neboli můj děda hodně sportoval dělal spoustu sportů a hodně toho dokázal.

Chtěla bych bých sportovec jako byl děda a také se zúčasnit spoustu zápasů v tenise. Mně nezáleží jestli vyhraji zápas důležitý je když si zahraji a zúčasnim se. A toto je vše.

Viktorie Šoltésová

Kdo je můj vzor, kdopak to ví,
ten mi na otázku rád odpoví.

Je to moje mamička, teď už stará babička.
Je skvělá a všechno zná, s dětičkami mi pomáhá.

Chci být přesně jako ona,
kamarádská, dobrá žena.

Všechno bere vesele, s životem se popere,
je prostě úžasná a pro mě vzorem pro život zůstává.

Nikdo jiný není lepší, jenom moje maminka,
vnoučátka jí milují a já jsem její největší FANYNKA.

Pokorná Olga

Autor:
Vydáno: