Téma týdne – film

Soutěž již skončila (5. 2. 2017 23.59).

Jaký film máš nejraději a proč? Co se Ti na něm líbí? Jaký žánr filmu sleduješ nejčastěji? Jak často se koukáš na televizi a jak dlouho? Chodíš rád(a) do kina? Jaký film/novinku jsi viděl(a) naposledy a jak se Ti líbila?

Téma týdne – film

Pokud chceš vyhrát tuto knihu, tak nám napiš pár veršů, jakkoliv dlouhou povídku nebo namaluj obrázek. Nezapomeň, že tvé příspěvky musí vystihovat toto téma týdne.

Své dílo pošli na *** soutěž již skončila *** a nezapomeň připojit své celé jméno a adresu, abychom Ti v případě výhry mohli odměnu zaslat.

Příspěvky, které nám zasíláte

Náš nejoblíbenější film

Děti školní družiny – Veverušáci si s tímto tématem poradily trochu jinak. Uspořádali jsme v oddělení soutěž, kdy budeme hádat název filmu, který nám nastíní náš kamarád. Za uhodnutí jsme získávali body a na závěr jsme vyhodnotili. Dokázali byste poznat, o jaký film se jedná? Zkuste to!

Ema Svobodová

Osmiletý kluk, který řekne, že nemá rád svoji rodinu, zůstane doma sám. Mají všichni totiž jet na dovolenou a zapomenou ho doma. Osmiletý Kevin má dva nepřítele. Jednoho se zlatým zubem a toho druhého, ten je spíš takový hloupý. Jsou to dva zlodějové, kteří chtějí vyhrát dům. Kevin to však zjistí a připraví na ně spoustu chytáků. Zlodějové mu na ně skočí.

Tento film Sám doma 1 je můj oblíbený

Adéla Hlávková

Film je o chlapci, kterému zemřeli rodiče. Ti byli čarodějové. Šel do jednoho hradu, tam si našel spoustu nových kamarádů. Jeho rodiče zabije velký kouzelník a chlapci udělá jizvu na čele.

Můj nejoblíbenější film Harry Potter – Kámen mudrců

Marie Hirnerová

Chlapec, který nemá nohy je využit k experimentu na jiné zemi. Převtělí se v modrou postavu. Nohy mu zůstanou a zažije s nimi to, co s nimi nikdy nezažil. Propojí se s kmenem modrých postav a potká modrou ženu. Tu má rád. Žijí v džungli. Svět, ve kterém kluk žije v realitě, tak chce modré postavy vyvraždit. Společně se s modrými postavami spikne proti nim. Svět v realitě vyhraje a nějací modří lidé přežijí. Modří udělají válku s ostatními modrými kmeny a půjdou proti všem. Nakonec modří v realitě vyhrají.

Můj nejoblíbenější film je Avatar

Bětka Langmajerová

Jednou zjistí jeden pán, že jeho otec mu poslal vycpaného tučňáka. Po chvíli však zjistí, že není vycpaný, nýbrž živý. Potom mu přijde další krabice a v té je dalších pět tučňáků. Se svými dětmi si s tučňáky hraje a pojmenuje je Miláček, kapitán, Smraďoch Pitoma a dál už nevím. Pan Popen dá tučňáky do ZOO a pak zjistí, že se mu i ostatním po tučňácích stýská. Do ZOO si pro ně dojede a zůstanou u něj navždy.

Můj nejoblíbenější film - Pan Poper a jeho tučňáci

Darja Vassilyeva

Je to film, ve kterém, je tlustý kocour a královský kocour, který vypadá jako ten první. Do království si jednou vzali toho, který nebyl královský. Byli oba rezaví.

Film, který se mi líbí, se jmenuje Garfild 2

Kateřina Hulová

Jedna malá králičice se rozhodne, že se stane policistkou. Když vyroste a udělá zkoušky, odjede do jiného města. Tam potká lišáka s jeho malým synem v obchodě pro slony. Koupí jim nanuka, kterého jim slon nechce prodat. Potom je zastihne, jak z něj vyrábí své malé nanuky. Nakonec musí lišák s králičicí spolupracovat.

Můj nejoblíbenější film je Zootropilis: Město zvířat

Kristýna Trojanová

Žije v lese se svou ženou. Narodí se jim malý chlapeček, žijí v malé jeskyni u města Jičín. Bydlí v něm dvorní dáma s knížetem.

Můj nejoblíbenější film je Rumcajs

Anička Fučíková

Čápi od jakživa nosili děti. Tuhle dobu se však všechno zvrtlo, začali nosit elektroniku. V čapí základně, žije jeden čáp, který chce být šéf. Musí však něco udělat, musí totiž vyhodit jednu holčičku. Ta tam žije od mala, neboť jeden čáp si ji tam chtěl nechat. Na zemi jeden chlapeček chce sourozence. Rodiče se mu však vůbec nevěnují. Pracují pořád na počítači a jeho si už nebaví hrát sám. Tak to napíše. Na základně mezi tím nemá čáp srdce a vyhodit Dorotku. Tak Dorotku dá do staré místnosti, kam chodila pošta. Dorotce tam přišla pošta od chlapečka. Dorotka ji hodila do stroje na miminka a podle popisu čáp, který ji měl vyhodit, tam přišel a strčil do něho křídlo a zlomil si ho. Miminko už ale bylo hotové, tak že se muselo doručit a nikdo to nesměl vědět. Dorotku a čápa čekala dlouhá cesta. Při cestě ztroskotají a přepadnou je vlci. Ti je budou celou cestu pozorovat. Na konec čáp doručí miminko domů a Dorotka se dostane ke své rodině. Na základně se vzbouří proti šéfovi. Šéfem se nakonec stane náš čapí hrdina.

Můj nejoblíbenější film je Čapí dobrodružství

Anna Kraus

Příběh vypráví o žluté rodině, která žije v americkém městě. Celá rodina je pětičlenná a zažívají spolu spoustu humorných dobrodružství.

Můj nejoblíbenější film jsou Simpsonovi

Lukáš Alter

Je to o klukovi, jmenuje se Mike. Mike má nejlepšího kamaráda Buráka. Mike se zamiloval do děvčete, které se jmenuje Klára. Ale z Kanady se vrátil její bývalý přítel Daniela. Klára se do něj zamilovala kvůli své dceři Didi. Didi měla Daniela moc ráda. Daniel ji vše koupil, protože byl bohatý. Mike je smutný a naštvaný, protože je sám.

Film, který se mi líbí, je Ohnivé kuře

Adéla Dufková

Judy měla od malička velký sen, stát se policajtkou. Když byla větší, jela do města. Byla tam větší i menší zvířata než je ona. První den v práci nebyla moc nadšená, měla parkování. Při první akci musela najít ztracené zvíře, cestou potkala zvíře, které ji pomohlo a vyšetřilo s ní případ.

Můj nejoblíbenější film je Zootropolis: Město zvířat

Adéla Redzinová

Tento seriál pojednává o myši a kocourovi a snaží se navzájem se zničit. Spíše Tom se snaží zničit Jerryho, protože spolu žijí v domě a jeden druhého nesnáší. Jerry je myš a Tom je kocour. Všechny souboje vyhraje většinou myš. Jsou také ve filmu Rychle a chlupatě.

Ten film pojednává o závodě kolem země a neustále se snaží toho druhého zničit. Tím ho chce připravit o vítězství. Stejně si to pokazí u paní, která je vyhodí z domu.

Nejvíce se mi líbí Tom a Jerry

Tobík Gruber

Jedná se o žlutou postavu, která má za kamarády: Patrika Hvězdici, Sépiák Chbotnice, Sendy Veverka, Evžen krab a jeho šnek Gery. Každý díl jiné téma.

Můj nejoblíbenější film Spongebob

Alex Bratršovský

James šel do války a zabil Alfa predátora. Ten ovládá čas. Krev z Alfa predátora stříkla na Jamse. Bylo to vždy na toho, kdo někoho zabil. Ten se pak probudil zpět v čase. Predátor má vždycky někde mozek, který se snaží zničit.

Film, který se mi líbí, se jmenuje Na hraně zítřku

Honza svoboda

Jedná se o kluka, který zůstane doma. Jeho rodina odjede na dovolenou. Čeká ho spousta dobrodružství. Jednou k němu přišli dva zlodějové, kteří jsou opravdu pitomí. Kevin ale nastraží spoustu pastí, potom odjede do strýcova domu. Zde nastraží další pasti. Potom zavolal na policii. A ty je zatkli. Po několika dnech se jeho rodina vrátila a Kevin nebyl vůbec rád.

Film, který se mi líbí, je Sám doma 2- ztracen v New Yorku

Veverušáci

Filmy to je moje, ty mě baví hodně,
tajemné já ráda mám na ty se hned podívám.

Miluji třeba horory, kdy se bojím i černé tmy,
nejradši třeba KRUH, kdy na mě kouká z obrazovky stašidelný duch.

Teď bude nový díl, tak uvidím jak báti se budu
a spát z toho v noci nebudu.

Do kina chodím moc ráda, beru sebou, ale vždy kamaráda,
i doma koukám na televizi hodně, je to silné médium a baví mě hrozně.

Času, ale bohužel moc nezbývá, čeká na mě velká rodina,
tak snad až budu v důchodu filmy si hodně pouštět budu.
To bude ale za dlouhou dobu, snad dočkám se klidného důchodu.

Pokorná Olga

Autor:
Vydáno: