Soutěž o vstupenky – Víkend s panenkami

Zveřejňování příspěvkůMilý soutěžící,
Veverušák se omlouvá za dočasné pozastavení zveřejňování příspěvků. Z časových důvodů nejsem schopen stíhat svou rodinu, zaměstnání, přípravu vlastního bydlení (stavba domu vlastníma rukama) a zveřejňování všech příspěvků. Je to jen dočasný stav a budu rád, když se mnou budeš i nadále soutěžit. Vyhodnocování bude dále probíhat a jména výherců budou dále zveřejňována.
Děkuji za pochopení
Soutěžící pozor!Před zasláním příspěvku si prosím přečti (stačí jednou) pár informací.

Soutěž běží od 30. 5. 2021 a končí 30. 6. 2021.

Chceš získat vstupenku na super akci Víkend s panenkami? Stačí jen splnit soutěžní úkol a mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o vstupenky – Víkend s panenkami

Soutěžní úkol: Nakresli svoji nejoblíbenější panenku (pro kluky – nakresli svoji nejoblíbenější hračku ☺) nebo o ní sepiš pohádku nebo básničku.

Akce pro všechny milovníky panenek se uskuteční 21.-22.8.2021 v Rokycanech. Své největší a nejhezčí poklady představí více než 10 vystavovatelů z celé republiky. Najdete zde panenky umělecké, retro panenky, starožitné a dobové kočárky. Pro dětské návštěvníky je připraven dětský koutek a pro všechny pak fotokoutek, kde se budou moci vyfotit s panenkami nebo medvědy. Na akci bude možnost si něco zajímavého zakoupit na památku nebo vyhrát v tombole nějaké pěkné překvapení.

Obrázek, básničku nebo povídku zašli na známou adresu redakce e-mail redakce veverusak (zavináč) petan (tečka) cz. Vyhrát můžeš vstupenku pro dítě a dospělého na Víkend s panenkami, který se bude konat 21.-22.08.2021 v Rokycanech. Jednoho výherce vstupenek vybere redakce (výherce obdrží jednu vstupenku pro dítě a dospělého).

 Výhry do soutěže věnoval spolek Milovníci panenek. Více informací na FB stránce: Milovníci panenek, z.s. Děkujeme.

Autor:
Vydáno: