Soutěž o vstupenky na výstavu Svět hlavolamů

Zveřejňování příspěvkůMilý soutěžící,
Veverušák se omlouvá za dočasné pozastavení zveřejňování příspěvků. Z časových důvodů nejsem schopen stíhat svou rodinu, zaměstnání, přípravu vlastního bydlení (stavba domu vlastníma rukama) a zveřejňování všech příspěvků. Je to jen dočasný stav a budu rád, když se mnou budeš i nadále soutěžit. Vyhodnocování bude dále probíhat a jména výherců budou dále zveřejňována.
Děkuji za pochopení
Soutěžící pozor!Před zasláním příspěvku si prosím přečti (stačí jednou) pár informací.

Soutěž běží od 29. 9. 2019 a končí dnes.

Chceš získat rodinnou vstupenku na výstavu „Svět hlavolamů“? Stačí jen splnit soutěžní úkol a mít štěstí při výběru redakce.

Soutěž o vstupenky na výstavu Svět hlavolamů

Soutěžní úkol: Nakresli jeden z nejznámějších hlavolamů - Rubikovu kostku nebo o ní sepiš pohádku nebo básničku.

Fanouškům hlavolamů a retra připravil Letohrádek Mitrovských v Brně od 14.9. do 17.11.2019 interaktivní výstavu, kde si každý vyzkouší, jak mu to myslí a potrápí svůj mozek…

K vidění a rozluštění jsou nejstarší hlavolamy světa zpracované výtvarnicí Věrou Tataro – např. Ramsesova hvězda, Dürerův čtverec, mosty v Königsbergu, první křížovka s původním zněním, ale i klasické „retrohlavolamy“ jako Rubikova kostka, Rubikův had (Twist), Babylonská věž a mnohé další. Dřevěné, kovové, plastové, velké nebo třeba do kapsy – celkem přes 120 exponátů ke shlédnutí a z nich zhruba jednu čtvrtinu si návštěvníci mohou vyzkoušet.

Obrázek, básničku nebo povídku zašli na e-mail redakce veverusak (zavináč) petan (tečka) cz. Vyhrát můžeš rodinnou vstupenku na výstavu „Svět hlavolamů“, která se koná do 17.11.2019 v Letohrádku Mitrovských v Brně. Dva výherce rodinných vstupenek vybere redakce.

Výhry do soutěže věnoval Letohrádek Mitrovských v Brně. Děkujeme.

Autor:
Vydáno: