Soutěž o vstupenky na Festival panenek

Soutěž již skončila (6. 10. 2019 23.59).

Chceš získat vstupenku na Festival panenek? Stačí jen splnit soutěžní úkol a mít štěstí při výběru redakce.

Soutěžní úkol: Nakresli svoji nejoblíbenější panenku (pro kluky – nakresli svoji nejoblíbenější hračku ☺) nebo o ní sepiš pohádku nebo básničku.

Akce pro všechny milovníky panenek se uskuteční 12.-13.10.2019 v Plzeňském kulturním domě JAS. Své největší a nejhezčí poklady představí více než 20 vystavovatelů z celé republiky. Najdete zde panenky umělecké, retro panenky, starožitné a dobové kočárky. Rovněž tu budou k vidění panenky od umělců a významných vystavovatelů. Připraven je i bohatý program včetně různých soutěží a ankety o nejhezčí panenku. Součástí akce budou i praktické ukázky například z rukodělných prací. Pro dětičky jsou připravené hezké kostýmky a pro všechny pak něco dobrého z výtečné kavárny. Tak jako v minulém roce i letos bude možné si na akci něco zajímavého zakoupit na památku.

Obrázek, básničku nebo povídku zašli na *** soutěž již skončila ***. Vyhrát můžeš vstupenku pro dítě a dospělého na Festival panenek, který se bude konat 12.-13.10.2019 v Plzeňském kulturním domě JAS. Jednoho výherce vstupenek vybere redakce (výherce obdrží jednu vstupenku pro dítě a dospělého).

Výhry do soutěže věnovala FB skupina Výstava panenek a kočárků. Děkujeme.

Výherce
  • ŠD Beroun
Autor:
Vydáno: