Soutěž o rodinnou vstupenku na vlastivědnou vycházku „Domovní znamení na Starém Městě pražském“

Soutěž již skončila (9. 7. 2016 23.59).

Chceš získat rodinnou vstupenku pro sebe a pro své rodiče na vlastivědnou vycházku „Domovní znamení na Starém Městě pražském“?

Soutěž o rodinnou vstupenku na vlastivědnou vycházku „Domovní znamení na Starém Městě pražském“

Vydejte se s námi poznávat slavná i méně známá pražská znamení na Starém Městě pražském!

 Cílem vycházky jsou domovní znamení a tak je jasné, čeho se bude tentokráte soutěž týkat. Soutěžním úkolem bude namalovat domovní znamení a to přímo z jedno nejznámějších ☺. Namalujte domovní znamení U tří housliček. Zvláštní domovní znamení doprovází i tajuplná pověst: pokud za tiché, úplňkové noci postojíte u domu U tří housliček, uslyšíte, jak na jeden z nástrojů z této houslařské dílny hraje sám mistr Paganini. Pokud se ti nechce malovat, můžeš o domovním znamení složit básničku, nebo sepsat povídku nebo pohádku.

Obrázek, povídku nebo básničku zašli na *** soutěž již skončila ***. Nezapomeň připojit svoje celé jméno a adresu, abychom ti v případě výhry mohli výhru zaslat. Jednoho výherce, který získá volnou rodinnou vstupenku pro sebe a pro své rodiče (max. 2 děti a 2 dospělí) na vlastivědnou vycházku „Domovní znamení na Starém Městě pražském“, která se koná 17.7.2016 od 16:00 hodin v Praze, vybere redakce.

Výhru do soutěže věnoval Pražská informační služba - Prague City Tourism. Moc děkujeme.

Nikdo nepřispělSoutěž nemá výherce, jelikož nikdo nezaslal žádný příspěvek. Tak snad příště.
Autor:
Vydáno: